Küçükken oynamayı sevdiğiniz oyun ya da oyuncak

Tepsinin içinde az mı Beyblade oynadık bee...O zamanlar bile pahalıydı melet. Bir de futbol kartları var tabii. Her zaman aradan bir uyanık çıkıp"kardeşim ver ben ayar yapacağım ona yavv" deyip nasıl beceriyorsa oyunun içine ediyordu. 10-11 yıl öncesi çok güzeldi cidden.

Tepsinin içinde az mı Beyblade oynadık bee...O zamanlar bile pahalıydı melet. Bir de futbol kartları var tabii. Her zaman aradan bir uyanık çıkıp"kardeşim ver ben ayar yapacağım ona yavv" deyip nasıl beceriyorsa oyunun içine ediyordu. 10-11 yıl öncesi çok güzeldi cidden.
Beyblade efsaneydi 🙂. Eski günler güzeldi.

Hatırlayamıyorum açıkçası ancak ilk konsolumu hatırlıyorum. PS2'nin kapış kapış satıldığı, resmen almayanı dövdükleri, playstation kafe konseptinin biraz daha şekillenmeye başladığı yıllardı. PS2 Slim almıştım. Hala durur bende ve çalışır. Yalnız artık retro oyun oynamak istediğimde onu kullanmıyorum. Mekaniksel ve teknik anlamda gerçekten çok kötü durumdalar eski nesil yapımlar. Elimde olan oyunlarla emülatör üzerinden oynamayı tercih ediyorum. Böylece maziyi hatırlarken günümüzün gerisinde kalan kare hızı ve çözünürlük gibi konuların çocukluk anılarımı işgal etmesine izin vermiyorum.

Marsupilami Hikaye Anlatan 30 cm Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Slither.io® Al - Microsoft Store tr-TR

Serious Sam 2 Steam'de %80 İndirimli

Geri
Yukarı