Küçükken yaptığınız en büyük yaramazlık neydi?

Ejderha olmak istiyordum. Bir çizgi film vardı ejderha çocuk muydu neydi. O çocuk dönüşmeye boğazından başlardı. Bende aldım boğazımı mum ile yaktım. (İşe yaradı inanmayan denesin
sakın ha
). Bir de çalışıyor mu diye elime arabanın sigara yakma aparatını basmıştım. Yarıyormuş. Yanmak çok kötü bir şey. 3 4 ay geçmedi çok çektim vallahi. Son olarak bir düğüne gitmiştik. Damat ile gelinin hazırlandığı odaya girdim nasıl yaptıysam. Orada paslı bir tıraş bıçağı bulup elimi yüzümü kestim. Şu ama sakinim. Aklım yerimde belki ileride bacağıma bıçak saplarım o kadar. 😂

Ejderha olmak istiyordum. Bir çizgi film vardı ejderha çocuk muydu neydi. O çocuk dönüşmeye boğazından başlardı. Bende aldım boğazımı mum ile yaktım. (İşe yaradı inanmayan denesin
sakın ha
). Bir de çalışıyor mu diye elime arabanın sigara yakma aparatını basmıştım. Yarıyormuş. Yanmak çok kötü bir şey. 3 4 ay geçmedi çok çektim vallahi. Son olarak bir düğüne gitmiştik. Damat ile gelinin hazırlandığı odaya girdim nasıl yaptıysam. Orada paslı bir tıraş bıçağı bulup elimi yüzümü kestim. Şu ama sakinim. Aklım yerimde belki ileride bacağıma bıçak saplarım o kadar. 😂
Pokemon Ferhat :D

Ev sahibinin evine oynamak için gitmişim. Tezgahın üzerinde pasta varmış. Boyum yetişmediği için, çekmeceleri kullanarak merdiven yapmış, pastayı tuvalete kadar dağıtmışım. Ev sahibi bizi evden atacakmış fakat sonradan vazgeçmiş. Ben olsaydım, kesinlike atardım. Helal olsun.

Müdür yardımcısı (samimiydik bayağı arkadaş gibi) sandalyesine satranç piyonu koymak. Sınıf arkadaşımızın oturacağı sandayleye japon yapıştırıcı dökmek, evdeki televizyonu Kung Fu Panda'dan özendiğim tekme ile kırmak, yan komşunun evine torpil atmak, babamın çayına dem yerine berraklığı bozmayan bir acı sos koymak, sınıfta kız olan arkadaşlarımızın çantasına çekirge ve türlü böcekler koymak, okulun yemekhanesinden su kolisi kaçırıp sınıfta dağıtmak.

Daha da var da yazmaya üşendim. Listenin 1/5'i ancak.

Tam yaşım kaç hatirlamiyorum annem anlatmıştı herhalde 10 yılı falan vardir sanırım belki daha eski. Annemle bir arkadaşına misafirliğe gitmişiz falan orada da benden biraz büyük bir çocuk işte oynarsınız beraber falan. Disarida bu bisiklet sürmeye cıkmış bende koşmuşum peşinden, herhalde ne olduğunu çok merak etmişim ki çocuk sürerken bende sağ baş parmağımı zincirlerine sokmuşum. Annem görmüş bir sekilde hemen çıkarmış eve babamı aramış, babam da gelip hastaneye götürmüş beni. Apartmanin merdiven leri kan vs olduğu için de bazı komşular jandarmayı aramislar apartmanda bağırslar var kanlar var diye. Sonuc olarak jandarmayı apartmana toplamak, yaklaşık 6 7 tane dikiş izi ve +1 anı.

Bebekken (4-6 yaşlarında) kömür alıp kendimi ve her yeri boyamışım. Bir de bir keresinde kremi alıp her yere sürüp yine kendime sürmüşüm. Kirpiğim falan hep krem.

Geri
Yukarı