Küfür eden biri mahkemeye nasıl verilir?

Ailenizle birlikte mesajlaşmaların ekran görüntüleriyle beraber savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsiniz. Muhtemelen uzlaşmaya tabi olur, uzlaşmada da anlaşıp anlaşmamak size kalmış. Anlaşıp işi kapatsanız bile muhtemelen o korku ona yetecektir.

Tabii, bir hukukçuyla bunları görüşürseniz daha iyi olur.

Son düzenleme:
Hayır hocam en kötü okulundan attımak istiyorum. Okuldaki arkadaşlarımı da zorda bırakan birisi zaten.
Birkaç kişi alıp çocuğu dövün hocam, bir kanıt vs. olmadan davalık edemezsiniz. Önce şikayet vermeniz gerek, avukata harcayacağınız binlerce liraya aileniz göz yumacak mı? Düşündüğünüz kadar kolay değil.

Birkaç kişi alıp çocuğu dövün hocam, bir kanıt vs. olmadan davalık edemezsiniz. Önce şikayet vermeniz gerek, avukata harcayacağınız binlerce liraya aileniz göz yumacak mı? Düşündüğünüz kadar kolay değil.
Davayı kazanırsa mahkeme giderleri için tazminat talep edebilir.

Çocuk whatsapptan yazdı her şeyi. Ss almak suç mu değil mi onu düşünüyorum su an.
Hocam çok kasıyorsunuz, kusura bakmayın ama böyle davranarak kendinizi küçük düşürüyorsunuz. Yapabileceğiniz iki seçenek var, davayı kafanızdan çıkarın. Çocuğu gidip dövebilirsiniz ve ya ekran resimlerini karakola verebilirsiniz. Evine kağıt gidecektir birdaha sıkıntı çıkartmaz.

Hocam çok kasıyorsunuz, kusura bakmayın ama böyle davranarak kendinizi küçük düşürüyorsunuz. Yapabileceğiniz iki seçenek var, davayı kafanızdan çıkarın. Çocuğu gidip dövebilirsiniz veya ekran resimlerini karakola verebilirsiniz. Evine kağıt gidecektir bir daha sıkıntı çıkartmaz.

Su an cidden kendi yaptığımdan utanıyorum aslinda. Ben bu kadar duyarlı biri degilim ki. Her küfür edeni dava edecek olsam illa biri gelir kan davasindan beni keser zaten. Gercektrn ugrasmaya degmez. Su konuyu silebiliyor muyum ben Allah icin?

Geri
Yukarı