Küfür eden çocuğa dava açılır mı?

Vaktin varsa uğraş ama bir velet yüzünden ailesine yük olunmaz bence. (ailesi öyle yetiştirdi demeyin nasıl yetişirse yetişsin çoğu çocuk bunu yapar.)

Hocam minecraft sunucusunda böyle tipler o kadar çokki türeyip duruyorlar bir ikisi akıllansa bile yeter. Ama mesaj olarak yazdığı için kasıtlı bir şekilde hakaret etmiş oluyor hakaret davası açılabilir bence.
Hocam arada ben de oynuyorum 1 - 2 ay Bedwars falan sonra siliyorum. Zaten oradaki kitle 10 yaşlarında falan, her öldüklerinde hile deyip sövüyorlar. Reportlayın mute yesin, zaten yapabileceğiniz maksimum şey bu.

Oyunda hiçbir şey yapmadan çocuk mesaj atarak ağır küfürler etti böyle kişilere dava açılır mı? Şu an düşünmüyorum ama konuyu merak ettim büyüyünce belki uğraşırım ama dava açılır mı işte problem o. Çok ceza almasına gerek yok uğrassın mahkemeye gelsin o korku yeter böyle küçük veya kafasız büyük insanlara. Bu arada şu an yaşım yetmediği için uğraşamıyorum ama ileride böyle tipler bana ağır küfür ederlerse uğraşırım uzun bir süre bunu hesaba katıp yazarsanız sevinirim.

Bence boşa zaman harcamaya hiç değmez kafaya takmayın mesela oyunlarda bana küfür ettikleri zaman ben küfür eden kişiye teşekkür ediyorum.

Çocuksun çok belli :D

Sana bir şey demedik bize ona göre yazın diye şekil vermeye çalışıyorsun piskolojin iyi değil sanrıım
İleride belki uğraşırım demiş ama ileride bu konusunu görürse gülüp ulan ne boş şeylerle uğraşıyormuşum diyecek.

Bence boşa zaman harcamaya hiç değmez kafaya takmayın mesela oyunlarda bana küfür ettikleri zaman ben küfür eden kişiye teşekkür ediyorum.
Aynen mesela ben küfür yiyince bir tebessüm ediyorum karşımdakini çıldırttığım için. :D

Raporla geç. Uğraşma. Korksun falan istiyorsun da mahkeme olayları o kadar basit değil. Belki 1 sene sürecek ve sen sürekli duruşmalara gideceksin. Raporla geç.

Yeni konular

Geri
Yukarı