Küfür eden Twitch yayıncısına dava açılır mı?

Alper Can

Kilopat
Daha fazla  
Online bir oyunda bariz bir şekilde hile yaparak lig kasan birine zamanında bana "annem üzerine yemin ederim hile yapmıyorum" demişti ve bunu yazıp tırnak içerisinde bağış olarak attım. Ondan sonra bana şunu mahkemeye vereyim de "anasının" görsün diye küfür etti. Buna dava açabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Online bir oyunda bariz bir şekilde hile yaparak lig kasan birine zamanında bana "annem üzerine yemin ederim hile yapmıyorum" demişti ve bunu yazıp tırnak içerisinde bağış olarak attım. Ondan sonra bana şunu mahkemeye vereyim de "anasının" görsün diye küfür etti. Buna dava açabilir miyim?

Twitch'teki bağış atarkenki nickin kendi ismin değilse bir şey çıkmaz herhalde. Hoş dava açıp ne yapacaksın orası da ayrı izlemezsin daha o kişiyi olur biter.

Son düzenleme:
Twitch'teki bağış atarkenki nickin kendi ismin değilse bir şey çıkmaz herhalde. Hoş dava açıp ne yapacaksın orası da ayrı izlemezsin daha o kişiyi olur biter.
Wintrade atan bi elemanı ifşaladım bunuda yayında ona söyledim ve o da bi anda bana küfür ediyor dava açıcam diyerek küfür etti. Bende bu kadar yalan söyleyip üstüne bide bana küfür ederek dava açıcam diye rollendiği için dava açma yönüne başvurmak istedim. Wintrade atarak kastığı lp az buz değil milletin onlarca saatini boşa harcamış bir insan. İzlediğim takip ettiğim bir yayıncı değil yani.

+ elimde yayının kaydı da var.

Geri
Yukarı