Küfür eden müzik hocasını nereye şikayet edebilirim?

Müzik hocasının 3 lafından biri lan bize, lan, mal, s*lak, gerizkekalı gibi hakaretler ediyor sınıfça genel olarak ne yapmam gerek nereye şikayet edebilirim? Diyelim ettim şikayet o hakeret ettiğini nasıl kanıtlarım, hoca bayağı sinirli yani tek bizim sınıfa demiyor başka sınıflara da hakaret ediyormuş.

Küfür ettiği anları videoya kayıt edip haber kanallarının WhatsApp kanallarına atın bakın neler değişir neler. Medyaya düşmeyen şikayetleri kimse kale almıyor bu ülkede.

Müzik hocasının 3 lafından biri lan bize, lan, mal, s*lak, gerizkekalı gibi hakaretler ediyor sınıfça genel olarak ne yapmam gerek nereye şikayet edebilirim? Diyelim ettim şikayet o hakeret ettiğini nasıl kanıtlarım, hoca bayağı sinirli yani tek bizim sınıfa demiyor başka sınıflara da hakaret ediyormuş.

Şu kendini bir şey sanan, artist kadin hoca mi?

Ailenize söyleyin gerekeni yaparlar. Aynı bu tarz müzik öğretmenim vardı hiç takmıyorduk üstelik kadındı ağzı bir türlü durmuyordu başım ağrıyordu derste artık.
Çan çan çan çene oynayıp duruyor.

Geri
Yukarı