Servisçiyi nereye şikayet edebilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cinar_yasarrr

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bugün servisçi ile bir olay oldu. Baştan anlatmak gerekirse; 2 gündür araca CHP bayrağı asıp bizi bırakıyordu, biz de dün şakasına AKP bayrağı getirip Dombra açtık güldük eğlendik.

O sırada abi bize dedi ki: "Kılıçdaroğlu kazanırsa o bayrağı götüne sil tamam mı?", bunu diğer arkadaşıma demiş ama aynı anda konuştuğumuz için bize de söylediğini düşündük, arkadaşım da: "Erdoğan kazanırsa sen aynısını yapabilecek misin?" dedi fakat ciddi değil neşeli şekilde dedi.

İşte servis bizi bıraktı falan, bugün 4 dakika önce geldi ve servis gelmiş, ben görmedim ama o da 5-6 saniye falandı, sonra servisin kapısına geldiğimde kapıyı açmadan baktı biraz ve kapıyı açtı, sonra bana kızarak "Kusura bakma bekletiyoruz seni!" dedi, ben de gülüp geçtim.

Sıra arkadaşlarıma geldi ve servise aldı. Tam yola çıktı diğer yola doğru yola çıktı ama kenara çekip durdu ve kapıyı açtı. Servisin arka kısmına geçip arkadaşıma bayağı bağıra bağıra kızmaya başladı "Velet, Ak Partine de sıçarım sana da sıçarım, duysaydım seni servisten atardım o an, Sen benim dengim misin ki?" vb. argo kelimeleri çok yüksek sesle söyledi.

Servisin önüne geçince de söylendi, "Bu serviste bana sadece 3 kişi şaka yapabilir, sen yapamazsın, sen kimsin lan!?" dedi fakat arkadaşım hiç bir laf etmedi o an veya sonrasında. Kendisi bir servis markasında sürücü. Bunu nereye şikayet edebiliriz?

Öncesinde okursanız benimle de olayı olmuştu. Abi o an duymamış fakat birisi söylemiş ama galiba abartılı ve lafı dolandırarak söylemiş, kimin söylediğini tahmin edebiliyorum, kendisi koyu CHP'li bir kız ve bence dediğim gibi lafı dolandıra dolandıra söylemiştir.

Arkadas secim zamani herkes gergin zaten sakasinin sirasi mi? Her seyi makaraya vuran bir tayfa turedi sinir oluyorum artik boylelerine. Serviscinin yaptigi tabiki normal degil asla ama azmettirmissiniz resmen.
Bize bayrağı orana burana sil diyor sorun yok, biz ise aynısını sen yapacak mısın abi diyince mi sorun var?

Müdüre git en temizi.
Servisçiye müdür ne yapsın hocam, firmaya şikayet etmeyi düşünüyoruz.

Arkadas secim zamani herkes gergin zaten sakasinin sirasi mi? Her seyi makaraya vuran bir tayfa turedi sinir oluyorum artik boylelerine. Serviscinin yaptigi tabiki normal degil asla ama azmettirmissiniz resmen.
Okul siyaset alanı değil. Servisçi de bayrakla gezmesin o halde.

Merhaba, bugün servisçi ile bir olay oldu. Baştan anlatmak gerekirse; 2 gündür araca CHP bayrağı asıp bizi bırakıyordu, biz de dün şakasına AKP bayrağı getirip dombra açtık güldük eğlendik.

O sırada abi bize dedi ki: "kılıçdaroğlu kazanırsa o bayrağı götüne sil tamam mı?", bunu diğer arkadaşıma demiş ama aynı anda konuştuğumuz için bize de söylediğini düşündük, arkadaşım da: "Erdoğan kazanırsa sen aynısını yapabilecek misin?" dedi fakat ciddi değil neşeli şekilde dedi.

İşte servis bizi bıraktı falan, bugün 4 dakika önce geldi ve servis gelmiş, ben görmedim ama o da 5-6 saniye falandı, sonra servisin kapısına geldiğimde kapıyı açmadan baktı biraz ve kapıyı açtı, sonra bana kızarak "kusura bakma bekletiyoruz seni!" dedi, ben de gülüp geçtim.

Sıra arkadaşlarıma geldi ve servise aldı. Tam yola çıktı diğer yola doğru yola çıktı ama kenara çekip durdu ve kapıyı açtı. Servisin arka kısmına geçip arkadaşıma bayağı bağıra bağıra kızmaya başladı "velet, ak partine de sıçarım sana da sıçarım, duysaydım seni servisten atardım o an, sen benim dengim misin ki?" vb. argo kelimeleri çok yüksek sesle söyledi.

Servisin önüne geçince de söylendi, "bu serviste bana sadece 3 kişi şaka yapabilir, sen yapamazsın, sen kimsin lan?" dedi fakat arkadaşım hiçbir laf etmedi o an veya sonrasında. Kendisi bir servis markasında sürücü. Bunu nereye şikayet edebiliriz?

Öncesinde okursanız benimle de olayı olmuştu. Abi o an duymamış fakat birisi söylemiş ama galiba abartılı ve lafı dolandırarak söylemiş, kimin söylediğini tahmin edebiliyorum, kendisi koyu CHP'li bir kız ve bence dediğim gibi lafı dolandıra dolandıra söylemiştir.

Servis şoförü haklı, herkes gergin böyle bir şaka komik bile değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı