Küfür edene nasıl dava açılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu insanlar yüzünden konu açasım gelmiyor işte. Konuyu raporladim kitlesinler. Ben buraya sizlerden tavsiye almaya geldim. Adam korsan hesap satıyorsun diyor. Hakaret edip ban da yemek istemiyorum ama annenize babanıza yazık valla ya. Böyle oğlum olsa ne bileyim yani zor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuların onaylanmasına neden izin veriliyor o zaman? Moderatörler yöneticiler izin verip onaylıyorsa konuyu açanlara nefret kusmak yerine onaylayan yönetim ekibine ilet derdini.
Ne yapacağıma bırak da ben karar vereyim 😁
Bu insanlar yüzünden konu açasım gelmiyor işte. Konuyu raporladim kitlesinler. Ben buraya sizlerden tavsiye almaya geldim. Adam korsan hesap satıyorsun diyor. Hakaret edip ban da yemek istemiyorum ama annenize babanıza yazık valla ya. Böyle oğlum olsa ne bileyim yani zor.
Amcaoğlum ensende sakın hakaret etme.

Özrünü ben kabul ediyorum Lodge ve tekrar korsan övücülüğünü uygun forumlarda yapmanı tavsiye ediyorum, sevgilerle.

Konu sahibi alıntıladığı için baktım. Malum olarak istemeden senin de mesajını görmüş bulundum. Bir abi tavsiyesi olarak haddini aşmananı tavsiye ediyorum. Umarım aktif bir yetkili vardır ve sizin bu yaptığınız şeyleri görür. Özür sana değildi. Okuma da öğren lütfen. Bundan sonra göz ardı ediyorum. Ayrıca korsan övücülüğü yapmıyorum.

Hocam takmayın, ayriyeten bir de bu işin peşini ciddiyim bırakmayın. Bu resmen hepimize yapılmış küfürdür, bu zorbaya fırsat vermeyin. Sevgilerimle iyi geceler dilerim.

Konu sahibi alıntıladığı için baktım. Malum olarak istemeden senin de mesajını görmüş bulundum. Bir abi tavsiyesi olarak haddini aşmananı tavsiye veriyorum. İki kişi gelmiş şaklabanlık yapıyorsunuz. Umarım aktif bir yetkili vardır ve sizin bu yaptığınız şeyleri görür. Özür sana değildi. Okuma da öğren lütfen. Bundan sonra göz ardı ediyorum.

O abi tavsiyesini yerim yer. Haddimi bir forum üyesinden öğrenecek değilim.

Verecek cevabın yok tabii. Kestir at 🤣

Ne kestirmesi? Sorduğun sorunun cevabı moderatörlerde benim ne yetkim var da forumu kontrol edeyim? Kurallarda basbayağı korsana destek yok yazıyor gerisi benim sorunum değil.

Konu sahibi alıntıladığı için baktım. Malum olarak istemeden senin de mesajını görmüş bulundum. Bir abi tavsiyesi olarak haddini aşmananı tavsiye veriyorum. İki kişi gelmiş şaklabanlık yapıyorsunuz. Umarım aktif bir yetkili vardır ve sizin bu yaptığınız şeyleri görür. Özür sana değildi. Okuma da öğren lütfen. Bundan sonra göz ardı ediyorum. Ayrıca korsan övücülüğü yapmıyorum, gitmişken gözlük de al.

Çok doğru konuştun lodge abi keşke ben de senin kadar havalı olsam. Sigara içen kadın profili çok havalı geliyor ayrıca İngilizce imzanız çok güzel.

Hocam takmayın, ayriyeten bir de bu işin peşini ciddiyim bırakmayın. Bu resmen hepimize yapılmış küfürdür, bu zorbaya fırsat vermeyin. Sevgilerimle iyi geceler.
İyi geceler herkese. Yarin araştırıp öğreneceğim. Bir sey çıkacağını pek sanmam. Bu konuyu görüp mesajlarini hemen silmiş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı