Küfür edene nasıl dava açılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Selamlar forumda oyun satışı yapmaktayım. Zaten yazışlarından bir şey olduğunu sezmiştim. Eğer o kişi buradaysan bu küfürlerini sana yedireceğim. İlk önce Cyberpunk alacağım dedi. Tamam dedim IBAN verdim sonra dedi ki para gönderdim. Hangi oyunlar var atsana dedi. Para gelmedi dedim. Dedi ki 20 TL gönderdim paket olanı aldım. Ardından oyunları attım. "Bune *** bunlar nasıl oyun ?" dedi.
Ardından bana küfürler saydırdı :
4.png

Eğer ki çocuk bu mesajları görüyorsan gel benden özür dile. Çok ciddiyim ben bu işin peşini bırakmam. Amcaoğlum avukat bu SS'leri ona ileteceğim. Mahkelemeler 3 ay tatile girmeden bu işi halledeceğim sadece bekle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar forumda oyun satışı yapmaktayım. Zaten yazışlarından bir şey olduğunu sezmiştim. Eğer o kişi buradaysan bu küfürlerini sana yedireceğim. İlk önce Cyberpunk alacağım dedi. Tamam dedim IBAN verdim sonra dedi ki para gönderdim. Hangi oyunlar var atsana dedi. Para gelmedi dedim. Dedi ki 20 TL gönderdim paket olanı aldım. Ardından oyunları attım. "Bune *** bunlar nasıl oyun?" dedi.
Ardından bana küfürler saydırdı:

Eğer ki çocuk bu mesajları görüyorsan gel benden özür dile. Çok ciddiyim ben bu işin peşini bırakmam. Amcaoğlum avukat bu SS'leri ona ileteceğim. Mahkelemeler 3 ay tatile girmeden bu işi halledeceğim sadece bekle.

Bu eleman bu konuya gelsin 2 katını yazacağım ona. Yalnız okuduktan sonra senin gibi tepki verdim🤣🤣

Selamlar forumda oyun satışı yapmaktayım. Zaten yazışlarından bir şey olduğunu sezmiştim. Eğer o kişi buradaysan bu küfürlerini sana yedireceğim. İlk önce Cyberpunk alacağım dedi. Tamam dedim IBAN verdim sonra dedi ki para gönderdim. Hangi oyunlar var atsana dedi. Para gelmedi dedim. Dedi ki 20 TL gönderdim paket olanı aldım. Ardından oyunları attım. "Bune *** bunlar nasıl oyun ?" dedi.
Ardından bana küfürler saydırdı :

Bu arkadaşın tecnhopat nicki nedir ?

Hayır bir de gecenin 12.30'da ne işin var kardeşim. Neden beni rahatsız ediyorsun onu geçtim. Ne zevk alıyorsun ? Eğer cidden çok uğraştırıcı bir iş değilse dava açacağım.
Hocam son cümle biraz "Benim eniştem polis" gibi olmuş. Dava açacaksanız avukat akrabanız olmadan da açarsınız zaten.
O sadece bilgi almak amaçlı. Çünkü bu konularda bilgim sıfır.
Bu arkadaşın tecnhopat nicki nedir ?
Bilmiyorum ama bu mesajı görüyorsa bu işin peşini bırakmıcam onu bilsin.
Elbet bu mesajı görüyordur. Forumun için de geziyor. 0 IQ.

Ceza mahkemesi yalnızca 1 ay tatil veriyor, 3 ay değil. 29 Temmuz’a kadar süreniz var. Oldu da kaçırdınız, 1 Eylül’den sonra da halledebilirsiniz. 6 aylık şikayet süresini kaçırmayın. Şikayeti savcılığa dilekçe ile iletebilirsiniz.

Hayır bir de gecenin 12.30'da ne işin var kardeşim. Neden beni rahatsız ediyorsun onu geçtim. Ne zevk alıyorsun? Eğer cidden çok uğraştırıcı bir iş değilse dava açacağım.

O sadece bilgi almak amaçlı. Çünkü bu konularda bilgim sıfır.

Bilmiyorum ama bu mesajı görüyorsa bu işin peşini bırakmayacağım onu bilsin.
Elbet bu mesajı görüyordur. Forumun için de geziyor. 0 IQ.

Hocam sizin ilan konusuna şu tarz bir şey yazmadı mı? "hocam Discord hesabım XX beni ekleyin konuşalım"gibisinden bir şey yazmadı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı