Küfür nasıl bırakılır?

Hocam dolar 3 lira olmuş biz sövmeyelim de kimler sövsün. Bazen gerekli oluyor küfür ama kullanmaya her zaman kalkışmayın. Yer ortam ve karşındaki kişi önemli bir ölçüt. O yüzden doğru anda edin. Bence arkadaş ortamında küfür etmek normal bir şey çünkü kendini en rahat hissettiğin yer ve içini çok rahat dökebilirsin.

Küfür ediyorsan küfür ediyorsundur bunun bir çaresi yok, cugara içmedim ama onun gibi bir şey bu da. Çaresini bilen varsa elini öperim içimden sövüyorum.

Ya sıkıntı yok hocam boşver gitsin. Yere zamana ve karşındakine göre davran yeter bence. Durduk yere birinin annesi falan sövmüyorsun herhâlde. Yani o yüzden boş ver salla gitsin.

Ya sıkıntı yok hocam boşver gitsin. Yere zamana ve karşındakine göre davran yeter bence. Durduk yere birinin annesi falan sövmüyorsun herhâlde. Yani o yüzden boş ver salla gitsin.
Aslında sövüyorum ama ciddi değilim. Yani kavgada falan ettiğimiz küfürler gibi değil. Üzüldüğümde sevindiğimde herhangi bir şeyde sövüyorum.

365 gün 6 saat küfür ederim :). Hergün küfür ederim yıllardır :). Küfür etmeyi bırakmak imkansızdır bence. Sadece bazı yerlerde etmemeyi öğrenmen gerek.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı