Küfür nasıl bırakılır?

Yani arkadaşlarına ana bacı sövüyorsan. O büyük problem. Yoksa normal hayatta küfür edebilirsin sorun olmaz ancak her ortamda da küfür edilmez.

Her küfüründe kağıda bir çizik at, her çizik için 25kr, 50kr artık parana göre değişir kendine ceza kes. Para cezası istemiyosan gün sonu kağıttaki çizgiler kadar kendine tokat atabilirsin. Bu şekilde bırakmıştım.

Her küfüründe kağıda bir çizik at, her çizik için 25kr, 50kr artık parana göre değişir kendine ceza kes. Para cezası istemiyosan gün sonu kağıttaki çizgiler kadar kendine tokat atabilirsin. Bu şekilde bırakmıştım.
Bravo usta, valla mantıklıymış düşünebilirim.

Kendi içinizden küfredin siz de. En azından kimseye zararı olmaz.
Zaten küfür etmeyen insan yoktur diye düşünüyorum.
Benim bir arkadaşım var hayatta küfür etmiyor, çocuğu delirecek duruma getiriyoruz çocuğun en kötü sözü şersizler :D (şerefsizler)

Küfürden uzaklaşmanın yolu çok basit. Ciddi insanların hayatlarını araştır, okuyorsan edebiyata ver kendini. Edebiyata çalıştıkca insanların ne kadar ciddi ne kadar ince fikirlerle didinip uğraştığını görürsün, ve gördükce ciddiyetine varabilirsin. Bu şekilde hem bilgi edinmiş hemde küfürden uzaklaşmış olursun. Okumamış olsan bile genel kültürün gelişir. Bir taşla iki kuş vurmuş olursun. Küfür insanı alçaltır dostum.

Daha çok küfür et. Her şeye söv. Bir süre sonra farklı şeyler arıyorsun ve bulamayınca da edemiyorsun. Bende yazın yerdeki taşa bile sövüyordum ama şuan hep aynı küfürlerden sıkıldım ve daha etmiyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı