Küfür nasıl bırakılır?

mehmetcbb

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PALIT GTX 1660 6GB

Intel Core i3 10100F

MSI H510M-K PRO

Kingston 2x16GB DDR4 RAM

240GB HP SSD

2TB Western Digital HDD
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar oyunda birisi anneme sövdüğünde neredeyse delirecek vaziyete geliyorum, küfür edilecek ne varsa küfür ediyorum. Aslında adama mute atıp geçebilirim de ama kişiliğim buna izin vermiyor. Nasıl küfürü bırakabilirim veya azaltabilirim?

Arkadaşlar oyunda birisi anneme sövdüğünde neredeyse delirecek vaziyete geliyorum, küfür edilecek ne varsa küfür ediyorum. Aslında adama mute atıp geçebilirim de ama kişiliğim buna izin vermiyor. Nasıl küfürü bırakabilirim veya azaltabilirim?

Eğer kişiliğinizin kendisinde böyle bir şey varsa kolay kolay bırakabileceğinizi sanmıyorum, ama yine de böyle anlarda sakin kalmayı ve tam küfür edecekken etmemenizi aklınıza getirmeyi deneyebilirsiniz.

Sadece gerektiği durumlarda ediyorsan boş ver, devam et. Zaten LOL oynuyorsan bırakmanın mümkünatı yok.
Tabi küfür iyi demiyorum, ama şöyle bir söz vardır; "Yerinde edilen küfür şiir gibidir."

Birazcıkta babama söv, dayıma da söv nenemi unuttun falan yazıp geçiyorum. Oyunda kötü oynadım diye bana laf ediyorsa eziğin tekidir. Benden düşük görüyorum.

Sadece gerektiği durumlarda ediyorsan boş ver, devam et. Zaten LoL oynuyorsan bırakmanın mümkünatı yok.
Tabii küfür iyi demiyorum, ama şöyle bir söz vardır; "Yerinde edilen küfür şiir gibidir."

LoL oynamıyorumda Valorant CS R6 oynuyorum.

Benim Allah'ıma, Peygamber'ime, Atatürk'üme, Şehitlerime, Aile üyelerime ve geriye kalan her şeye küfür eden çok fazla kişi oldu. Gram umursamadım bile, neden ciddiye alıyorsunuz ki? Karşınızdaki kişi 11-14 yaşlarında bir çocuk ben ise 24 yaşındayım. Bacak kadar çocuğun bana ettiği küfürü neden umursayayım, kaldı ki internet üzerinden küfür ediyor. Ben bu küfürü ciddiye alıp ona geri küfür etsem onunla laf dalışına girsem boş yere gerileceğim, neden kendimi gereyim? Ben umursamadığımda daha çok kuduruyorlar ve oyundan ceza yiyorlar hatta zaman zaman eğlencesine daha çok kudurttuğum oluyor. Baya bir kişiyi de oyundan kalıcı olarak yasaklattım.

Benim Allah'ıma, Peygamber'ime, Atatürk'üme, Şehitlerime, Aile üyelerime ve geriye kalan her şeye küfür eden çok fazla kişi oldu. Gram umursamadım bile, neden ciddiye alıyorsunuz ki? Karşınızdaki kişi 11-14 yaşlarında bir çocuk ben ise 24 yaşındayım. Bacak kadar çocuğun bana ettiği küfürü neden umursayayım, kaldı ki internet üzerinden küfür ediyor. Ben bu küfürü ciddiye alıp ona geri küfür etsem onunla laf dalışına girsem boş yere gerileceğim, neden kendimi gereyim? Ben umursamadığımda daha çok kuduruyorlar ve oyundan ceza yiyorlar hatta zaman zaman eğlencesine daha çok kudurttuğum oluyor. Bayağı bir kişiyi de oyundan kalıcı olarak yasaklattım.

Kişiliğinizi bana devredebilme şansınız var mı hocam? 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı