Küfürden dava açma

Açma. Küfür bu. Bırak ne olacak? Neden sinirleniyorsun alt tarafı oyun küfür eden de olur başka bir şey de olur insanlar eğlenmek için giriyor oyuna. Ailene "bilmem ne yaptığım" demesi cidden yaptığı anlamına gelmiyor. Bu kadar alıngan olma o kişi küçük olsa 18 yaş altı olsa çok mu hoşuna gidecek ceza alması? Herkes ergenlikte küfür edebilir. Bana da çok kişi küfür etti hatta kendi küfür edip üstüne dava açan oldu ben affettiğim halde. Bırak affet gitsin.
Zaten Frostia diye bir yetkiliden mail geldi şimdi "Maalesef 3. tarafla herhangi bir kullanıcı bilgisini paylaşamamaktayız" diye ama hocam saygısızlık içime işledi de boşver arkadaşlık ekleyip bende ona söveyim o zaman :D.

Zaten frostia diye bir yetkiliden mail geldi şimdi "maalesef 3. tarafla herhangi bir kullanıcı bilgisini paylaşamamaktayız" diye ama hocam saygısızlık içime işledi de boş ver arkadaşlık ekleyip bende ona söveyim o zaman :D.

Haklı çıkmayı seviyorum :) boşuna uğraşmayın bence sabaha kadar küfür edebilir size bu tipler daha çok sinir eder sizi. :D

Bomboş bir olay ettiyse etti bu dönemde herkes birbirine sövüyor o zaman haydeyin birbirimize dava açalım.

Yani oyun bu sonuçta raporla ve oynamaya devam et mute all çek.

Boş uğraş bomboş hem de.

Haklı çıkmayı seviyorum :) boşuna uğraşmayın bence sabaha kadar küfür edebilir size bu tipler daha çok sinir eder sizi. :D
Hocam aklınızda "Bu daha yeni ticket atmıştır ne ara cevap geldi yalan söylüyor" diye bir şey oluştuysa şöyle izah edeyim ben sabah 5 de ticket atmıştım az önce de bir yetkiliden geldi yanlış anlaşılma olmasın.

Biri size karşı suç işlediğinde izleyeceğiniz yol sanırım karşı tarafı bulup aynı suçu işlemek. İnsanoğlu gerçekten çok garip.

Adresini sizin almanız mümkün değil. Şikayetiniz eğer ciddiye alınır ve takip kararı verilse bile, Riot Games herhangi bir kullanıcısının ev adresi bilgisine sahip olamaz.

IP adresi ne işe yarıyor. Riot Games'e başvurun belki bir şey çıkar.

Geri
Yukarı