Küpe takmak erkekliğe yakışmaz mı?

Aynen öyle, bu tür erkekliğe yakışmaz gibi söylemler yapan insanlardan uzak durun derim çünkü bu insanlarda kalitesizlik vardır, kültürsüzlerdir.
Yazdıklarına katılıyorum. Örneğin, kadınlar da çok kısa saç kullanıyor. Erkek gibi mi oluyor? Kadınlar da otobüs sürüyor, erkek gibi (kadın otobüs mü sürer gibi)... Her iki cinsiyette neden böyle bu?

Millet ne der bunu yaparsam ne der şunu tarkarsam ne derler diye diye düşünerek büyüyen ve istediği gibi yaşayamayan cahil kişiler genelde bu tarz şeylere karşı çıkar. İstersen takarsın istemezsen takmazsın kulağına bir tane metal taktın diye kimsenin haddi değildir senin erkekliğini sorgulaması.

Yazdıklarına katılıyorum. Örneğin, kadınlar da çok kısa saç kullanıyor. Erkek gibi mi oluyor? Kadınlar da otobüs sürüyor, erkek gibi (kadın otobüs mü sürer gibi)... Her iki cinsiyette neden böyle bu?

Bu bizim vizyonumuz biz küpe takmayı saçma buluruz siz bulmazsınız bize vizyonsuz demeniz saçmalıktan ibaret siz oranızı buranızı yırta yırta duyar yapıp sözde medeni insan olacaksanız diye bizi mağara adamı diye lansman etmeniz çok komik geldi bana :D

Size laf ettiğim filan yok ama bence çok saçma bir aksesuar oluyor küpe ve evet bu davarlıksa ben davarım var mı başka sorunuz? Vay be ilahı insanlar bizi direk boomer olarak algılıyorlar hiç değmez yorum yazmaya.

Bu bizim vizyonumuz biz küpe takmayı saçma buluruz siz bulmazsınız bize vizyonsuz demeniz saçmalıktan ibaret siz oranızı buranızı yırta yırta duyar yapıp sözde medeni insan olacaksanız diye bizi mağara adamı diye lansman etmeniz çok komik geldi bana :D

Size laf ettiğim filan yok ama bence çok saçma bir aksesuar oluyor küpe ve evet bu davarlıksa ben davarım var mı başka sorunuz?
Ben hakaret ettim mi? Vizyonsuz ya davar diye bir şey yazmadım!? Üslubunuza dikkat edin. Bana kullandığınız kelimeler çok yanlış. Laf ettiğim filan yok, diye yazıyorsunuz. Bu ne tezatlık?

Benim yazdığım mesajları okuyun, öyle yanıt yazın lütfen. Teşekkürler.

Ben hakaret ettim mi? Vizyonsuz ya davar diye bir şey yazmadım!? Üslubunuza dikkat edin. Bana kullandığınız kelimeler çok yanlış. Laf ettiğim filan yok diye yazıyorsunuz. Bu ne tezatlık?

Benim yazdığım mesajları okuyun, öyle yanıt yazın lütfen. Teşekkürler.
Boşverin hocam. İnsan kendine yakışanı yapar her zaman.

Hocam kendi hayatınıza kendiniz yol verin bence.

Ben sol ve sağda delik var ya sağa ya sola takıyorum bana tekli yakışıyor sizi bilemem tabii ki nasıl isterseniz.

Babanız çok takıntılıysa kıstırmalı küpe kullanabilirsiniz kimse bir şey fark etmez bile 😉

Kısaca kendi hayatınızı kendiniz şekillendirin başka kimse bir şey diyemez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kendi hayatınıza kendiniz yol verin bence.

Ben sol ve sağda delik var ya sağa ya sola takıyorum bana tekli yakışıyor sizi bilemem tabii ki nasıl isterseniz.

Babanız çok takıntılıysa kıstırmalı küpe kullanabilirsiniz kimse bir şey fark etmez bile 😉

Kısaca kendi hayatınızı kendiniz şekillendirin başka kimse bir şey diyemez.
Mıknatıslı küpeler var, deldirmeye gerek yok.
https://www.trendyol.com/mr-mrs-roy...ulaklara-kiskacli-miknatisli-kupe-p-238008944

Yeni konular

Geri
Yukarı