Küpe takmak erkekliğe yakışmaz mı?

Arkadaşlar beğendiriyorsanız kendinize takın ama insan yönergesine göre hareket ise bir erkek giyim kuşama öner vermeli aksesuara değil.

Toplum ne alaka hocam ya bana ne toplumdan kendimi böyle mutlu hissediyorum takarım takmam sana ne? Dediğinizle ne alakası var aksesuar bu bunu gelin o insanın yüzüne söyleyin bakın ne oluyor? 15 yaşında ergenlerin özentilikten takması yüzünden şu an rahat rahat küpe takan bilmem nedir diyebiliyorsunuz.
Haklısınız fakat uzaktan 20li yaşlara kadar kesinlikle özenti o anlamda söylemiştir tahminimce

Toplum ne alaka hocam ya bana ne toplumdan kendimi böyle mutlu hissediyorum takarım takmam sana ne? Dediğinizle ne alakası var aksesuar bu bunu gelin o insanın yüzüne söyleyin bakın ne oluyor? 15 yaşında ergenlerin özentilikten takması yüzünden şu an rahat rahat küpe takan bilmem nedir diyebiliyorsunuz.
Bunu sadece ben demiyorum çünkü hoş bulmuyorum bundan sana ne?

Bunu sadece ben demiyorum çünkü hoş bulmuyorum bundan sana ne?

Hoş bulmayabilirsin saygı duyarım. Sen küpe takan... Olur diyorsun :D küpeye nereden nasıl anlam verebiliyorsunuz anlamıyorum yıl olmuş 2022 spor salonunda çoğu kaslı ve maskülen insanlar gördüğüm kadarıyla piercing ve küpe takıyor.

Herkesin aklında cins insan tipi bırakıyor.
Benim bırakmıyor ve çoğu kişinin de bırakmıyor çıkın şu kafadan :D Testo Taylanı örnek verebilirim.

Kişiden kişiye çok değişir. Bazılarına gidiyor bazılarına hiç gitmiyor fakat şöyle bir şey var;

Bana yakışacağını bilsem de takmam orası ayrı :D

Geri
Yukarı