Kulağa su kaçması sonrası işitme kaybı

Bazı siteler de uzaktan saç kurutma makinesini tutun içeri de bulunan su buharlaşsın gibi metinler vardı. Denedikten sonra yazacağım.

Denediğiniz yöntemler işe yaramazsa fazla kurcalamayın diretk kbbden randevu almaya çalışın kompresör tarzı bir aletle çekiyorlar kulakta ne varsa.

Merhaba. Dün duş aldıktan sonra kulağıma su kaçtı, genelde hemen çıktığı için uğraşmadım fakat 1 gün geçmesine rağmen su çıkmadı. Şu an 2. gün ve sağ kulağımı (su kaçan kulak) sol kulağıma oranla daha az duyuyorum. Google'da bayağı bir baktım oradaki çözümler işe yaramadı. Tedavi için randevu almak istediğimde ise randevuyu sözde doluluk sebebi ile vermedi :D Sizin bildiğiniz bir taktik var mı? Bir kulağımın az duyması çok kötü hissettirdi şu an.

Sakız çiğneyin. (2-3 tane aynı anda atın, tek bir tane de atabilirsiniz ama net çıkar mı bilmiyorum.)

Denediğiniz yöntemler işe yaramazsa fazla kurcalamayın diretk kbbden randevu almaya çalışın kompresör tarzı bir aletle çekiyorlar kulakta ne varsa.

O aleti asla önermiyorum, ben 4 yıl önce yaptırmıştım hala zararlarını çekiyorum. En büyük zararı ise yavaş yavaş gerçekleşen işitme kayıpları ve kulakta kaşıntı/ağrılar.

Geri
Yukarı