Kulak çınlaması olanlara tavsiyeler

Hocam bu çınlama son 1 senedir bende de var bir sorum olacak. Bendeki tek belirti aralıksız çınlama başka bir şey yok. Sadece sessiz yerlerde hissediyorum zaten çok ciddi bir durummu acaba? @Bonita
Çınlamanın neyden dolayı başladığı önemli. Eğer çınlama rahatsız etmiyorsa sorun yok.

3 sene önce sağ tarafım ağrır geçince sol tarafım ağrırdı. Diş doktoruna gittim tek taraflı olur ama böyle olmaz dedi ve film çekip bakalım dedi. Film sonrası sağ alt çürük ve gömülü 20'lik çıktı. Neyse bunları hallettim ama ağrı devam ediyordu ve özele gittim. Diş temizletme sonrası sorun çözüldü ve 1 ay sonra hayatımı etkileyen çınlama sesi ile hayata merhaba dedim. İlk başlarda sağ sonra sol da eşlik etti(belki de ben öyle sanıyorum.) Doktora gittim teste soktu ve ufak bir duyma kaybı ama herkeste olabilecek kadar dedi doktorum. Kan sulandırıcı verdi, geçmez ise tekrar gel demişti ama gitmedim. Bu sene 3 yılım bitecek ilk başlarda çok sıkıntı çeksem de alıştım şimdi. Biraz yüksek sesli ortamda sesi duymuyorum bile.
Hocam sizinki dişle alakalı bir durum ve geçme şansı var. Bence biraz araştırın diyeceğim ama 3 senedir zaten araştırıyorsunuzdur.

Çınlamanın neden dolayı başladığı önemli. Eğer çınlama rahatsız etmiyorsa sorun yok.

Hocam sizinki dişle alakalı bir durum ve geçme şansı var. Bence biraz araştırın diyeceğim ama 3 senedir zaten araştırıyorsunuzdur.

Yani hocam aralıksız çınlıyor gece uyuyabiliyorum ama yine de çınlıyor aralıksız bir şekilde sanırım yüksek sesli kulaklık kullanımından.

Yani hocam aralıksız çınlıyor gece uyuyabiliyorum ama yine de çınlıyor aralıksız bir şekilde sanırım yüksek sesli kulaklık kullanımından.
Dediğim gibi rahatsız etmiyorsa sorun yok ama rahatsız ediyorsa hayat bitti hocam ahiret hayatına önem verin siz(!)
Şaka bir yana zamanla alışıyorsun. Acıların geçmiyor ama alışıyorsun.

Bende öyle düşünüyorum yüksek sesli kulaklı ile ilgili, ama uykuma günlük yaşantıma etki etmiyor. Bir firma bununla ilgili çalışma yapıyordu ama başarısız oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı