Kulak çınlaması

Bende de var. İstediğim zaman çinlatabiliyorum. Çinladiği zamanda gitmiyor uzun süre. İstem dişi bazen olabiliyor. Psikolojime bağli.

Hayır alışamadım. Ölmek istiyorum. Ölünce çınlama diye bir dert kalamayacak.

Farklı doktorlara gitmeyi denedin mi? Eğitim araştırma hastanesi mesela? Bence bu kulak çınlama sorununun bir çözümü olmalı. Sesi maskeleyen işitme cihazları ile ilgili bir şeyler okudum. Tam olarak bilgim yok, doktora soracağım.

Farklı doktorlara gitmeyi denedin mi? Eğitim araştırma hastanesi mesela? Bence bu kulak çınlama sorununun bir çözümü olmalı. Sesi maskeleyen işitme cihazları ile ilgili bir şeyler okudum. Tam olarak bilgim yok, doktora soracağım.
4 Kere gittim. Devlet hastanesindeki doktorların umurunda bile değil işitme testine gönderiyor. Betaserc isimli ilacı yazıp gönderiyor.

4 Kere gittim. Devlet hastanesindeki doktorların umurunda bile değil işitme testine gönderiyor. Betaserc isimli ilacı yazıp gönderiyor.

Betaserc'i bende kullanıyorum, biraz mide bulantısı yapıyor bende. İşitme kaybın var mı?
Betaserc'i bende kullanıyorum, biraz mide bulantısı yapıyor bende. İşitme kaybın var mı?

Bende çınlayan tarafta çok hafif işitme kaybı da oluşmuş. İşitme testi sonucuna göre durum böyle, ancak bana sorsan o kadarlık işitme farkını ayırt edemiyorum. Sanki iki kulağımda aynı duyuyor gibi geliyor.

İlk başladığında yok gibiydi fakat zaman geçtikçe sağ kulağımda işitme azaldı. Senin çeneni sıkınca çınlama artıyor mu?

Çeneni sıkınca derken, dişimi sıkınca mı? Dişimi sıkınca artmıyor ama çenemi kasınca artıyor. Bunu mu demek istedin?
Anneannem soğan suyu dökerdi, iyi gelirdi. Küçükken bende de çok oluyordu, şimdi olmuyor.
Ama benimki 6 gündür devam ediyor. Seninki 6 gün sürmüş müydü?

Geri
Yukarı