Kulak dışı kulaklığın başı ağrıtması

Kulak dışı kullandığım zamanlarda tek çözümüm; kulağımı büküp kulaklığı öyle takmak. Kıkırdakların acımıyor en azından. :D

Kulaklık yapısı gereği çokta modifikasyona izin veren cihazlar değiller. Bu yüzden kulaklık alırken, yapılan en büyük hata önceliği ses kalitesine ve fiyata vermek oluyor ancak dikkat etmeniz gereken, kulaklığın hafifliği, kulaklık pedlerinin kaplamaları oldukça önem arz ediyor. Yine tepe kısmının bant tasarıma mı sahip yoksa düz bir kulaklık olduğu yine içerisinde herhangi bir köpük ya da sünger olup olmadığı, bunların kalitesi, kullanıcı yorumları ve forumlardan araştırılarak bilgi edinilmeli ve akabinde kulaklık tercihi yapılmalı. Örneğin steelseriesin üst kısmında kullanılan bant tasarımının ömrü 2 yıl, ondan sonra arar durursun ki çok saçma fiyatlara satıyorlar, alternatif olarak çinden getiriyorsun, işte bu gibi sorunları önceden ön görerek uzun vade planına, günlük kullanım süresine bakılarak kulaklık tercihi yapmalısın.

Çözüm kaliteli kulaklık Sony mdr-zx 750 bn modelini kullanıyorum gayet memnunum.

Öyle bir kulaklık yok ve kulaklık alacak param olsa şu kadar param var deyip öneri isterdim. Yine de teşekkürler iyi akşamlar.
80 TL’lik kulaklıktan biraz daha para koyup daha pahalısını alabilirsiniz.
kulaklık alacak param olsa şu kadar param var deyip öneri isterdim. Yine de teşekkürler iyi akşamlar.
Kulaklığın pozisyonunu değiştirmeyi dene, işe yaramazsa dandik bir şeydir.

Hocam dandik mandik idare ediyoruz :D iyi sosyaller.

''Daha çok para verip daha iyi kulaklık al'' diyen arkadaşlar nasıl bir mantıkla hareket ediyorlar acaba? 10 liralık kulak üstü de kullandım 2 bin liralık da. Fiyat ile kulak ağrıtması arasında bir doğru orantı yok çünkü 10 liralık kulaklığın çok rahat hissettirdiği de oluyor 2 bin liralık kulağın dayanılmaz şekilde ağrıttığı da.

"Daha çok para verip daha iyi kulaklık al" diyen arkadaşlar nasıl bir mantıkla hareket ediyorlar acaba? 10 liralık kulak üstü de kullandım 2 bin liralık da. Fiyat ile kulak ağrıtması arasında bir doğru orantı yok çünkü 10 liralık kulaklığın çok rahat hissettirdiği de oluyor 2 bin liralık kulağın dayanılmaz şekilde ağrıttığı da.

Teşekkürler bundan sonra kulaklık alırken kafamı sıkıp sıkmadığını kontrol edeceğim. Herkese teşekkürler iyi sosyaller.

Öyle bir kulaklık yok ve kulaklık alacak param olsa şu kadar param var deyip öneri isterdim. Yine de teşekkürler iyi akşamlar.

kulaklık alacak param olsa şu kadar param var deyip öneri isterdim. Yine de teşekkürler iyi akşamlar.

Hocam dandik mandik idare ediyoruz :D iyi sosyaller.
:D özür dilerim.

Geri
Yukarı