Kulak içi kulaklık önerisi

Ben de az önce Sennheiser CX300 Precison sipariş ettim. Bekleyin beni, tecrübelerimi aktarırım :) Alın dersem düşünmeden alabilirsiniz.
CX200'den bile çok memnun kalmıştım, 300 iyidir herhalde.

Sennheiser CX serisinden bir kulaklık kullandınız mı hiç? Apple'ın kulaklığı o tasarım ile dolgun baslar veremez, ses yalıtımı bile doğru düzgün değildir o kulaklıkta. Silikon şart gibi bir şey düşük frekans sesleri düzgün alabilmek için.
Iki kere cx-300 kullanmis birisi olarak(ikisini de kaybettim su anda :( ) hayatinizdaki en dogru seylerden birisini yapmissiniz :D

Fiyatı bütçemi aşıyor kardeş teşekkürler.

Arkadaşlar önerileriniz için sağolun ama o kadar uçuk fiyatlarda kulaklıklardan bahsetmiyorum. En fazla 40 45 lira verebilirim.
Ebay'den Xiaomi Piston 2 bulabilirsiniz sanirim o fiyata. Onu oneririm.

İki kere CX-300 kullanmış birisi olarak(ikisini de kaybettim şuanda :( ) hayatınızdaki en doğru şeylerden birisini yapmışsınız :D

CX-200 kulaklığımı ben de memlekette kaybetmiştim. Resmen 800 hektar alanı didik didik etmek zorunda kalmıştım. Günün sonunda kulaklığın cebimde olduğunu fark edince kendime küfretmiştim :)

İki kere CX-300 kullanmış birisi olarak(ikisini de kaybettim şu anda :( ) hayatınızdaki en doğru şeylerden birisini yapmışsınız :D
@swimmer_tr Kulaklığım bugün geldi ancak parazit sorunu var. En düşük ses seviyesinde çok net bir biçimde parazit duyuyorum, yüksek seslerden de istediğimi alamadım zaten. CX200 bile en az 2-3 kat iyi ses veriyordu resmen :)

Ürünü hemen bugün geri yolladım, sağolsun satın aldığım yer şikayet üzerine hemen arayıp hal hatır sordu :) METAN zaten çok çok kaliteli bir servis hizmeti sunuyor.
Çok çok nadir rastlanılan bir problemmiş METAN'dan aldığım bilgiye göre. Geçen hafta da aynı şikayetle aynı model bir kulaklık gelmiş, değişimini yapmışlar hemen. Benim ürünüm zaten sıfır, aradan 5 ay geçse bile METAN yenisini vermek konusunda cimrilik yapacak bir firma değil zaten.

METAN'ın çok reklamını yaptım ancak hak ediyorlar, sorun yaşatmadılar bana hiç. Kulakiçi kulaklık alacaklar Sennheiser markasını aklının bir köşesine kazısın, memnun kalacaklarına eminim.

@swimmer_tr Kulaklığım bugün geldi ancak parazit sorunu var. En düşük ses seviyesinde çok net bir biçimde parazit duyuyorum, yüksek seslerden de istediğimi alamadım zaten. CX200 bile en az 2-3 kat iyi ses veriyordu resmen :)

Ürünü hemen bugün geri yolladım, sağolsun satın aldığım yer şikayet üzerine hemen arayıp hal hatır sordu :) METAN zaten çok çok kaliteli bir servis hizmeti sunuyor.
Çok çok nadir rastlanılan bir problemmiş METAN'dan aldığım bilgiye göre. Geçen hafta da aynı şikayetle aynı model bir kulaklık gelmiş, değişimini yapmışlar hemen. Benim ürünüm zaten sıfır, aradan 5 ay geçse bile METAN yenisini vermek konusunda cimrilik yapacak bir firma değil zaten.

METAN'ın çok reklamını yaptım ancak hak ediyorlar, sorun yaşatmadılar bana hiç. Kulakiçi kulaklık alacaklar Sennheiser markasını aklının bir köşesine kazısın, memnun kalacaklarına eminim.
Degisimden sonraki yorumlariniz ne acaba ? :) Ben yasamamistim oyle bir sorun iki kulaklikta da sansliymisim demek ki :)

Ben geçen haftalar Sony Mdr ex15 aldım. Bir de karşılaştırma olsun diye şunu buldum. Eğer Urban ı kulağınıza tıkıştırırsanız basslar boşluk kalmadığı için daha güzel geliyor. Ama tiz seslerin doğallık açısından galibi Sony. Ben telefonda kullanıyorum. Bunun için sesler biraz az geliyor.(ses yüksekliği olarak) İki kulaklık da 16 ohm fakat Urban bir tık daha fazla ses veriyor. Sony yi daha çok kullandığım için onu anlatacağım. O silikonların en büyüğünü kullanıyorum. Az kulağım ağrımadı. Anlamadım gitti. En azından şu an pek bir ağrı acı yok. Fakat sese alıştığımdan olsa gerek çok az geliyor. Belki de max seste çok dinlediğimdendir.

Geri
Yukarı