Kulak içi kulaklık sesi ters taraftan veriyor

iiArxdyy

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, dün aldığım kulak içi kulaklıkla oynarken sesi yanlış tarafa veriyor, örneğin sağ tarafımdan yürüyen adam kulaklığın (r) tarafından gelecekken (l) sol tarafından geliyor, haliyle yanlış algılıyorum, nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ters takın ya da üstündeki R ve L yazısını silip siz yazın telefon kullanıyorsanız bir bunu bulabildim.
Google Play > Sound Assistant programını indirin.

Ardından Seçenekler > Gelişmiş Seçenekler kısmından Stereo'yu tersine çevir'i aktif hale getirin.

(Uygulama kaldırılmış https://m.apkpure.com/tr/soundassistant/com.samsung.android.soundassistant)

Bilgisayardan ön jaklara bağlı ise anakart içindeki ara kablo soketini ters çevirmeyi deneyin.

Kulaklığın modeli kulak içi olduğundan ters taktığımda kulağımı rahatsız ediyor.
PC programı vs. yok mudur?

Laptop kullanıyorum
Equalizer APO diye bir uygulama ile bu sorunu hallettim, kulaklığımın ömrü bitip toprağına gidince aynı ayarları geri döndürüp kullanırım bu bir sıkıntı yaratmaz. :)

Kulaklığın modeli kulak içi olduğundan ters taktığımda kulağımı rahatsız ediyor.
PC programı vs. yok mudur?

Laptop kullanıyorum.
Equalizer apo diye bir uygulama ile bu sorunu hallettim, kulaklığımın ömrü bitip toprağına gidince aynı ayarları geri döndürüp kullanırım bu bir sıkıntı yaratmaz. :)

Kanka ayarı falan varsa verir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı