Kulaklığı PS3'e bağlama

alper9335

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İZMİR
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar. USB girişli kulaklığı PS3 cihazıma bağlamak istiyorum ama internette araştırdım sadece mikrofon çalışıyor diyorlar. Çözüm yolu olarak dönüştürücü kullanın diyorlar ama zaten benim kulaklığım USB girişli bir kulaklık. Nasıl ses alabilirim ps'den, bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Herkese iyi akşamlar. USB girişli kulaklığı PS3 cihazıma bağlamak istiyorum ama internette araştırdım sadece mikrofon çalışıyor diyorlar. Çözüm yolu olarak dönüştürücü kullanın diyorlar ama zaten benim kulaklığım USB girişli bir kulaklık. Nasıl ses alabilirim ps'den, bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
işe yarar mı emin değilim fakat bu dönüştücüyü televizyona bağlarsan ses alabilirsin diye düşünüyorum .

Daha deneme fırsatım olmadı bu Cumaya kadar deneyeceğim. Bir kaç araştırma yaptım. USB kulaklık ile değilde ses kartı dönüştürücüsü ile iki tane 3.5mm girişli kulaklık ile bu durumu halledenler olmuş.

Daha deneme fırsatım olmadı bu Cumaya kadar deneyeceğim. Bir kaç araştırma yaptım. USB kulaklık ile değilde ses kartı dönüştürücüsü ile iki tane 3.5mm girişli kulaklık ile bu durumu halledenler olmuş.
Hocam yanlis bilmiyorsam USB Ses Kartlari oyunun sesini vermiyor Sadece PS uzerinden arkadasinla sohbet etmek amacli kullanabiliyorsun o ses kartini Ben denemedim ama arastirdigima gore hep bu sekilde sonuclar aldim
Oyunun sesini almak icin PSin Scart girisiyle cesitli aparatlar ile ses aldigini soyleyenler var ama ben de onu cozebilmis degilim Ben arkadasin attigi aparatin dedigim sekil Scart girisi araciligiyla ise yarayabilecegini dusunuyorum ama sonuc ne olur bilmiyorum Belki siz arastirirsaniz dogru sonuca ulasirsiniz

Belki direkt kulaklığı takınca sesi alırım böylece sorun olmaz. Ama denediğimde sizi bilgilendireceğim.
Hocam PS3un oyle bir kazmaligi var ne yazik ki Cogu USB kablolu kulakligi desteklemiyor Sadece USB Ses Kartiyla ayni islevi yani arkadaslarla chat ozelligini yerine getirebildigini biliyorum Kisaca 3,5 mm jackli kulakliklar disinda PS 3den ses almak cok zor ki bununla da alabilmek icin cesitli aparatlar gerekiyor Ama insallah sizin kulakliginizi direk algilar Dediginiz gibi denedikten sonra geri donus yapabilirseniz cok mutlu olurum Belki beraber pratik bir cozum getirebiliriz

Yalnızca Sony'in üst düzey bir kulaklığı uyumlu.

Tüm yöntemleri, denedim. Maalesef hiçbir sonuç alamadım. Sony, resmen "Alaman gardaş" diyip ses çıkışı koymamış. Ha keza PS4'de öyle. Ama DualShock 4'ün üstünde var ve çok iyi. PS3'te öyle bir şey olmaması bence çok çok kötü.

USB Ses Kartı denilen cihazdan aldım. Taktım, başarısız.
HDMI to VGA ile denedim. O şekilde ses aldım ama benim monitörümde VGA ile bağladığım zaman görüntü çamurlaşıyor. HDMI net ve keskin ama VGA çöp.

İnternette Multi-OUT (Kompozit) çıkıştan ses alındığı falan yazılıyor ama denemedim. Hiç boşu boşuna para harcamamam diye düşünüp bıraktım. TV'den en kısıkta oynuyorum geceleri :(

Paramla rezil oluyorum resmen.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı