Kulaklığı PS3'e bağlama

alper9335

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İZMİR
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar. USB girişli kulaklığı PS3 cihazıma bağlamak istiyorum ama internette araştırdım sadece mikrofon çalışıyor diyorlar. Çözüm yolu olarak dönüştürücü kullanın diyorlar ama zaten benim kulaklığım USB girişli bir kulaklık. Nasıl ses alabilirim ps'den, bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Gerçekten koskaca PS'nin böyle bir saçmalık yapması akıl alır gibi değil. Ben şuanda kulaklıktaki 3.5mm girişlerini televizyona bağladım televizyonun sesini kapamama rağmen kulaklıktan ses geliyor. Ama monitörde böyle bir şey mümkün olmuyor. @Nyks58

Gerçekten koskaca PS'nin böyle bir saçmalık yapması akıl alır gibi değil. Ben şuanda kulaklıktaki 3.5mm girişlerini televizyona bağladım televizyonun sesini kapamama rağmen kulaklıktan ses geliyor. Ama monitörde böyle bir şey mümkün olmuyor. @Nyks58
Bekledigim gibi olmus ne yazik ki Cunku Monitorde USB girisi olmadigi icin dolayisiyla ses alman imkansiza yakin o yuzden arkadasin attigi linkteki aparatla belki monitorden ses alirsin diye dusunmustum Ama illa da monitorden ses almak istiyorum dersen donanimhaberde boyle bir mesaj gormustum belki bu yontem basarili olur Zaten bu da dedigim yontemi anlatiyor aparatlarla ses almayi anlatiyor Asagidakini uygulaman icin de tabii arkadasin linkini attigi aparatla kulakligin ucunu 3,5mm ye donusturmen gerekiyor

Rca to 3.5mm kablo alıcaksın.O kabloyu ps3ün içinden çıkan tüplü televizyona bağlama aparatına takıcaksın.Ps3'ten ses çıkışını auxa ayarladıktan sonra 3.5mm jaktan istediğin hoparlörü veya kulaklığı bağlayabilirsin

Edit: Video linkini attigim arkadas da USB sound card haricinde(ki bu zaten ps3un sesini vermiyor) dedigim donusturucu ile ses alinabilecegini belirtmis 4.05ten itibaren

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adam neler taktı ses almak için oda televizyondan direkt kulaklığa. Gerçekten komik ve acınası bir durum koskoca PS'nin böyle bir şey yapması.

Jak girişi olduğu için bağlıyordur dikkat etmedim ona bende yok maalesef jak girişi. TV'den oynamaya devam edeceğiz sanırım.
Evet monitorde jack girisi olmadigi icin mecbur PS3un diger girisini kullanarak sorunu cozmeye calisiyor Yoksa 3,5mm cikisli kulakligi monitorde o jack bulunsa kolayca baglayabilecegiz bu kadar zahmetin de luzmu kalmiyor Eger bir gun yine dedigim yontemi denemek aklina uyarsa bizi de sonradan aydinlatirsan buyuk bir iyilik yapmis olursun O zaman sana keyifli oyunlar dileyeyim 😊

Arkadaşlar bende bu sorundan bıktım.
PS4 ümü monitörden oynuyorum usb ses kartı ile usb hoparlör takıyorum sorunsuz ses çıkıyor sıkıntı yok. Aynı işlemi PS3 için yaptığımda olmuyor. PS3 ü hiç bir şekilde monitörle oynarken sesini çıkaramıyorum. Ses çıkmadığı için de oynayasım gelmiyor...
PS3 Bluetooth Headset Böyle bir ürün alsak acaba çalışır mı ?
Tasco Sony PS3 uyumlu Böyle bir ürün de var yan sanayi ama ucuz kesin çalışır mı acaba ?
Kafayı yememek elde değil ya...

Arkadaşlar bende bu sorundan bıktım.
PS4 ümü monitörden oynuyorum usb ses kartı ile usb hoparlör takıyorum sorunsuz ses çıkıyor sıkıntı yok. Aynı işlemi PS3 için yaptığımda olmuyor. PS3 ü hiç bir şekilde monitörle oynarken sesini çıkaramıyorum. Ses çıkmadığı için de oynayasım gelmiyor...
PS3 Bluetooth Headset Böyle bir ürün alsak acaba çalışır mı ?
Tasco Sony PS3 uyumlu Böyle bir ürün de var yan sanayi ama ucuz kesin çalışır mı acaba ?
Kafayı yememek elde değil ya...
Valla dostum biz konuyu boylu boyunca konustuk PS3den nasil ses alinabilecegine dair methodlar konustuk Yani dedigimiz sekilde yaparsan da ses alirsin linkini attigin ps3 uyumlu kulakliklarla da ses alirsin(yan sanayiden emin degilim) ama o kulakliklar seni ne kadar tatmin eder bilemiyorum Karar senin

Valla ben anca dediğim şekilde aldım. Ama bu attığın linkler büyük ihtimalle işe yarar ama arkadaşında dediği gibi seni ne kadar tatmin eder headset ile oynarken alınan keyif bambaşka bence. Ama tabi TV de oynamaktan çok daha mantıklı bir yöntem.

Valla dostum biz konuyu boylu boyunca konustuk PS3den nasil ses alinabilecegine dair methodlar konustuk Yani dedigimiz sekilde yaparsan da ses alirsin linkini attigin ps3 uyumlu kulakliklarla da ses alirsin(yan sanayiden emin degilim) ama o kulakliklar seni ne kadar tatmin eder bilemiyorum Karar senin
Peki attığınız video daki aparatların adları neler ? İnternetten almak istiyorum da yardımcı olabilirmisiniz ?
Öncelikle PS3'e rca bağlıyorum. Sonrasında bu kabloyu taksam , onada kulaklık taksam çalışır mı acaba ? Şu aparat mı oluyor ? Rca to Stereo

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı