Kulaklığın ses dengesi nasıl düzeltilir?

Ryuji Aisaka

Hectopat
Daha fazla  
Canlar bütün kulaklık ayarlarını falan denedim, sol taraftan çok daha az ses geliyor ama sadece sol tarafın sesini arttırabileceğim bir program var mı?

Acayip sağ kulağım ağrıyor bu sorundan dolayı.

Ses driverinin panelinden sağ tarafın sesini kısıp sol tarafın sesini arttırmayı deneyebilirsin. Ben öyle çözmüştüm.

Merhabalar, görev çubuğundaki ses simgesine tıklayıp "Ses Efekti" tuşuna basın, oradan "Kayıttan Yürüt" tuşuna basın ve ses çıkışınıza 2 kez tıklayın. Ardından "Düzeyler" kısmına gelip, "Denge" tuşuna basın ve ikisini de son sese ayarlayın.

Merhaba, görev çubuğundaki ses simgesine tıklayıp "Ses Efekti" tuşuna basın, oradan "Kayıttan Yürüt" tuşuna basın ve ses çıkışınıza 2 kez tıklayın. Ardından "Düzeyler" kısmına gelip, "Denge" tuşuna basın ve ikisini de son sese ayarlayın.

İkisi de sonda hocam, biri bir misafir çocuğu olayından sonra daha az ses verir oldu donanımsal saınrım. :D

Merhabalar, görev çubuğundaki ses simgesine tıklayıp "Ses Efekti" tuşuna basın, oradan "Kayıttan Yürüt" tuşuna basın ve ses çıkışınıza 2 kez tıklayın. Ardından "Düzeyler" kısmına gelip, "Denge" tuşuna basın ve ikisini de son sese ayarlayın.
hocam merhaba konuyu hortlatıyorum fakat o kısımda eski kulaklığım olan Steelseries Arctis 1de dediğiniz gibi sol sağ vardı ve ayarlamıştım fakat şu an Steelseries Arctis Nova 7 Wireless aldım ve o kısıma girdiğimde 1den 8e kadar rakamlar var acaba nasıl düzeltebilirim bir bilgin var mı?

@lw4o SS atabilir misiniz?
Bu Steelseries sonar ile olan özel profildeki denge kısmı kulaklığın direkt kendi yerinde denge kısmı bile yok ayrıca bu 8 taneden 7 tanesini kapatsam 1ini açsam bile ses aynı kalıyor.
1704918278001.png

@lw4o kulaklığınız 7.1 galiba, ondan birsürü var. Kulaklığınızın programı varsa ondan deneyin, veya ses sürücüsü uygulaması varsa ondan kontrol edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı