Kulaklık alırken nelere dikkat edilmeli?

Merhaba arkadaşlar, acaba kullaklık alırken dikkat ettiğiniz şeyleri anlatabilir misiniz? Benim bütçem az ama daha yüksek bütçeye sahip olsaydım da nelere dikkat etmem gerekirdi? Ben oyun için arıyorum ama müzik dinlemek için soruyorum daha çok.
Bütçe: 1000 TL civarı.

Konfor.
Bunu bir SteelSeries patentli kumaşı.

Anakartınız iyi değilse almayın dediniz Blackshark V2X için. Aynısı Void Elite için geçerli. Ezberden konuşmayın.
Void elite 700 TL yanlız, belirtilen bütçe üzerinde öneri yapılması gerekiyoe sonuç olarak. 1000 TL + 400 TL önerdikten sonra o bütçeye daha fazla çeşit kulaklıkta var zaten.

Dandik değil. Onlar biraz profesyonel işler için vs. Sizin için bunlar yeterli gelecektir.
Aslında müzik dinlemeyi çok severim. Bir elektronik davulum var ve kendimce müzik yapıyorum. Müzikler benim için daha ağır basıyor gibi gelmeli gibi hissediyorum. Peki şu anlık birini sonra birini alacağım şekilde yapsak anakartım sıkıntı yaratır mı?

Void elite 700 TL yanlız, belirtilen bütçe üzerinde öneri yapılması gerekiyoe sonuç olarak. 1000 TL + 400 TL önerdikten sonra o bütçeye daha fazla çeşit kulaklıkta var zaten.
:)

Void Elite Stereo 800₺. Razer Blackshark V2X 900₺.

Aslında müzik dinlemeyi çok severim. Bir elektronik davulum var ve kendimce müzik yapıyorum. Müzikler benim için daha ağır basıyor gibi gelmeli gibi hissediyorum. Peki şu anlık birini sonra birini alacağım şekilde yapsak anakartım sıkıntı yaratır mı?

:)
Yaratmaz. Bir süre öyle kullanırsınız. Belki size yeterli bile gelebilir.

Void Elite Stereo 800₺. Razer Blackshark V2X 900₺.

Yaratmaz. Bir süre öyle kullanırsınız. Belki size yeterli bile gelebilir.
Peki DAC alsam ne kadar etkiler ve bu kulaklıklar için hangi DAC'ı almam lazım? Güzel bir şey olsun, hafif ömürlük :)

Peki DAC alsam ne kadar etkiler ve bu kulaklıklar için hangi DAC'ı almam lazım? Güzel bir şey olsun, hafif ömürlük :)
Dediğim Sharkoon DAC'lar yetecektir.

USB versiyonu stokta yok. (Gaming DAC Pro S) stokta olsa onu önereceğim :) Ama şuan Type-C versiyonlarını alabilirsiniz.

Dediğim Sharkoon DAC'lar yetecektir.

USB versiyonu stokta yok. (Gaming DAC Pro S) stokta olsa onu önereceğim :) Ama şuan Type-C versiyonlarını alabilirsiniz.
Aslında önceki mesajlara bakarsanız daha çok müzik için bir kulaklık aradığımı belirttim.

Yeni konular

Geri
Yukarı