Kulaklık alırken nelere dikkat edilmeli?

Hocam Open-Back tadını kaçırmak istemiyorum ama fiyatlar aşırı uçarsa mecbur:(

@EQUARIA Hocamın görüşünü de bekliyorum.

@Merdt Hocam sizin önereceğiniz DAC'lı güzel bir ikili var mı?

@meraklı7725 Hocam Semi-Open ile Open-Back arasındaki fark basit sistemlerde çok fark edilmiyor. Ayrıca anakartlardaki ses sürücüleri bu kulaklıkları sürmeye yetmiyor. DAC şart. Fiyatlara ve ürünlere çok aşina değilim uzun zamandır bakmıyorum fakat önerilere baktığımda genel olarak güzel öneriler var.

Hocam Open-Back tadını kaçırmak istemiyorum ama fiyatlar aşırı uçarsa mecbur:(

@EQUARIA Hocamın görüşünü de bekliyorum.

@Merdt Hocam sizin önereceğiniz DAC'lı güzel bir ikili var mı?
Valla Creative Sound Blaster G1+ HD681 güzel bir ikili oluyor. @M5Sakarya hocam bu kombinasyonu kullanıyor. Son derece memnun kendisi. Ayırabileceğiniz bütçeyi belirtirseniz alternatifleri çoğaltabiliriz. Fakat 2 bin liradan falan aşağı bütçede HD681'in alternatifi yok. Onun kalitesinde başka bir kulaklık yok.

Son düzenleme:
Müzik de filen en iyisi:

Behringer​

Game için:
ASUS

Konfor için:
SteelSeries
Sennheiser gibi bir dev varken en iyisi olarak Behringer önermeniz bana mantıklı gelmedi. Keza Focal ve Kef üst seviyedeki en iyi markalardır.

Valla Creative Sound Blaster G1+ HD681 güzel bir ikili oluyor. @M5Sakarya hocam bu kombinasyonu kullanıyor. Son derece memnun kendisi. Ayırabileceğiniz bütçeyi belirtirseniz alternatifleri çoğaltabiliriz. Fakat 2 bin liradan falan aşağı bütçede HD681'in alternatifi yok. Onun kalitesinde başka bir kulaklık yok.
Hocam herkese verdiği bilgilerden dolayı teşekkür ederim. Link paylaşmak gibi bir ihtimaliniz var mı rica etsem?

Sennheiser gibi bir dev varken en iyisi olarak Behringer önermeniz bana mantıklı gelmedi. Keza focal ve kef üst seviyedeki en iyi markalardır.

Coğu TR Studio'larında bundan gorduğum icin önerdim.
Sennheiser tabii ki iyi fakat benim fikrimce cok param olsa.
Bang and olufsen.
Bowers & wilkins.
Bose.
Sennheiser.
Klipsch
Meze
Focal
shure
Burmester Surround.
Markalara bakardım. Harici hiçbir markayı tercih etmem ama bir müzik icin o kadar verebilecek bir param yok :)
F/P için Behringer-Creative en kralı.

Öneriniz nedir hocam?
Bang and olufsen.
Bowers & wilkins.
Bose.
Sennheiser.
Klipsch
Burmester Surround.
Markalara bakardım. Harici hiçbir markayı tercih etmem ama bir müzik icin o kadar verebilecek bir param yok :)

Bang and olufsen.
Bowers & wilkins.
Bose.
Sennheiser.
Klipsch
Burmester Surround.
Yalnız saydığınız markalardan Sennheiser ve Klipsch hariç stüdyoda kullanılabilecek bir marka yok. Çünkü bu markalar kulaklık değil referans hoparlörler üretiyorlar. Ayrıca Sennheiser ile Behringer arasında devasa fiyat farkları bulunmamakta. Creative de kulaklıklarıyla değil ses kartlarıyla öne çıkan bir firma.

Yeni konular

Geri
Yukarı