Kulaklık hangi siteden alınmalı?

Rutkay Boyacı

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Kulaklıgımın sol ses kısmından ses gelmedıgı ıcın değiştirmeye karar verdim ve 2 mağazaya baktım. AdeksStore ve GameExtra. Adeks e çoğu kişi güvenmiş fakat istediğim kulaklıktan yok. (Siberia 200 Beyaz) indirimde gözukuyordu alıyım dedım fakat stokta yokmuş. Gittim Gameextra'dan baktım tamam stokta var falan da Technopat forum dahıl 1-2 foruma baktım ki neler göreyım, hemen siteden çıktım. Buraya kullanabileceğim siteleri sormaya geldim veya Adeks'ten başka bir ürün alıcam şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siberia 200 modelini önermem zaten. Şu anda bana kalırsa 200 TL'de alınabilecek en iyi kulaklık bana indirimde olan Cooler Master MasterPulse modeli. Adeksstore'da stokları mevcut.

Arkadaşlar merhaba. Kulaklıgımın sol ses kısmından ses gelmedıgı ıcın değiştirmeye karar verdim ve 2 mağazaya baktım. AdeksStore ve GameExtra. Adeks e çoğu kişi güvenmiş fakat istediğim kulaklıktan yok. (Siberia 200 Beyaz) indirimde gözukuyordu alıyım dedım fakat stokta yokmuş. Gittim Gameextra'dan baktım tamam stokta var falan da Technopat forum dahıl 1-2 foruma baktım ki neler göreyım, hemen siteden çıktım. Buraya kullanabileceğim siteleri sormaya geldim veya Adeks'ten başka bir ürün alıcam şimdiden teşekkürler.
Merhaba,
Adekste Master pulse açık olarak var, deneyince niye bu kadar güzel olduğunu görebilirsiniz :)

Merhaba Cooler Master Türkiye ve Barış Tolon sebebini bilmediğim nedenle 1 günlük uyarı almışım size geri dönemedim . Adekste ki canlı destekle konuştum ve onlarda bana master pulse ürününü önerdi bende güvenip aldım sizlerede teşekkür ederim şuan kargoya verilmiş geliyor .

Hayırlı olsun. Gelince bu konudan ya da yeni bir konu üzerinden deneyimlerinizi anlatırsanız çok iyi olur bence. Sosyal'de henüz incelemesi yok diye biliyorum.

Kulaklık şimdi elime ulaştı şuan çok memnunum çok rahat ve dışarıya ses vermiyor elime çok hızlı şekilde ulaştı ve baya bi korumalıydı teşekkurler Cooler Master Türkiye ve Adeksstore :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı