Kulaklık iadesi için tüketici hakem heyeti kararım çıktı

Hemen iade yaptılar o yüzden icraya başvurmama gerek kalmadı.
Ürün sizde veya onlarda kalabilir problem yok.

Hocam merhaba bende İncehesap üzerinden iade başlattım red gelirse ne yapmalıyım ürün kapıya gelirse almalı mıyım?

Kutuyu açmadıysan iade alıyorlar. Kargoyu reddedersen iade alırlar.

Kutuyu açtım hocam ürün kafama olmadı iade işlemi başlattım kabul ederler mi ürünü 30dk falan kullandım.

Merhaba arkadaşlar.
3.5 ay önce İtopya'dan aldığım kulaklıkları iade almadığı için THH'ye başvuru da bulunmuştum.
Bugün nihai karar açıklandı ve koşulsuz iade alınması gerektiğini, hijyenik ürün ile alakası olmadığı tespit edilmiştir diyerek lehime sonuçlandı.
Bu hususta birkaç konu görmüştüm ve bu konum da örnek bilgilendirme olması açısından bilgilendirme yapmak istemiştim.
Yani anlayacağınız kafasına göre kimse hijyenik sınıfına ürün alıp milleti mağdur edemez.
Saygılar.

Eki Görüntüle 1413801
hocam iyi günler uzun zaman sonra konuyu açıyorum ama karar numaranız vs var mı emsal oalrak gçsterip tüketici hakem heyetine başvuru yapacağım

Hocam iyi günler uzun zaman sonra konuyu açıyorum ama karar numaranız vs var mı emsal oalrak gçsterip tüketici hakem heyetine başvuru yapacağım.

Sizde mi kulaklık iade sorunu yaşıyorsunuz.

Evet İtopya'dan kulaklık aldım eve geldi denedim beğenmedim aynı gün iade ettim kabul etmediler tüketici haklarına başvuracağım.

Ben başvurdum ama uzun sürüyor hala savunma bekliyorum 2. elden müşteri bulursam direkt satacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı