Kulaklık, mouse, mouse pad ve klavye önerisi

Atılan Rival 3 yerine bunu al. En son İtopya'da v2X USB modeli vardı hala duruyorsa onu tercih et. Klavye olarak @GalaxySal450 hocam öneri yapabilir. Mouse pad olarak bütçeyi aşıp klavyeden kısıp attığımı almanızı öneririm. Klavye olarak ne Switch istiyorsunuz?

Klavye olarak bana fark etmez fakat Blue Switch olabilir. Mouse pedi yükseltmeyi düşünmüyorum. V2X önerildi fakat alsam mı almasam mı diye hala aradayım.

Klavye olarak bana fark etmez fakat Blue Switch olabilir. Mouse pedi yükseltmeyi düşünmüyorum. V2X önerildi fakat alsam mı almasam mı diye hala aradayım.

Alınabilecek en iyi kulaklık olabilir. Neden aradasınız? Ses kartı problemiyse çok düşünmeyin. Klavyede Blue rahatsız edebilir. Red öneririm ben.

Alınabilecek en iyi kulaklık olabilir. Neden aradasınız? Ses kartı problemiyse çok düşünmeyin. Klavyede Blue rahatsız edebilir. Red öneririm ben.

Klavye ve mouse dışında hiçbirşeyde arada kalmadım. V2X almayı düşünmüyorum. Gamenote H2002D modelini alacağım. Mouse olarak öneriyi bir arkadaşımdan alacağım ama sizdende duymak isterim. Klavye önerisi lazım bana şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı