Mouse, mouse pad, klavye ve kulaklık önerisi

Klavye:
Razer olarak: Huntsman Mini, Blackwidow V3 TKL.

Mouse:
Claw: Endgame Gear XM2we Kablosuz Oyuncu Mouse - Beyaz
Lamzu Atlantis Wireless Mouse (büyük geliyorsa Atlantis Mini.)

Palm: Amazon.com.tr
Palm için DA V3 Pro da var fakat fiyatı uçuk biraz.

Fingertip: X2 Mini.

Mousepad:
Çok sağolun hocam teşekkür ederim :)

Mouse için DeathAdder V2 önerebilirim ama Claw tutuyorsanız tavsiyem Viper Mini. Klavye için Blue Switch kaliteli olarak Gamepower Warlock compact önerebilirim Outemu Switch var diğer Gamepower klavyeler gibi bozulmuyor hemen. Kulaklık içince bütçenize göre kablosuz önereyim çünkü çok pahalılar.
Ne hikmetse diğer GP klavyelerin %90'ında da Outemu bulunuyor. Warlock da sorunlu.

Dediğim gibi bütçe sıkıntı değil absürt olmadığı sürece, önerin ne önerebiliyorsanız kulaklık olarak.

Eğer uzun süreli sağlam bir kulaklık istiyorsanız Logitech G PRO X ve BlackShark V2 Pro Wireless önerebilirim. Kablolu için ise HyperX Cloud2 (biraz eski ama hala güzel) BlackShark V2.

Ne hikmetse diğer GP klavyelerin %90'ında da Outemu bulunuyor. Warlock da sorunlu.

Warlock değil Warlock compact. 2 yıldır kullanıyorum ve forumda da aynı klavyeyle sorun yaşayana denk gelmedim. Uzun süre aktif değildim belki o zaman konu açılmıştır bilemiyorum ama ben denk gelmedim.

Eğer uzun süreli sağlam bir kulaklık istiyorsanız Logitech G PRO X ve BlackShark V2 Pro Wireless önerebilirim. Kablolu için ise HyperX Cloud2 (biraz eski ama hala güzel) BlackShark V2.

Warlock değil Warlock compact. 2 yıldır kullanıyorum ve forumda da aynı klavyeyle sorun yaşayana denk gelmedim. Uzun süre aktif değildim belki o zaman konu açılmıştır bilemiyorum ama ben denk gelmedim.
Dediğim Compact modeli için de geçerli :) hatta Compact modelinde sorun yaşayan sayısı daha fazla, düz modeli stoklarda da yok sanırsam. Ufak bir araştırmayla sayısız konuya rastlayabilirsin tuş basmamasıyla ilgili.

Fare olarak salt FPS için Razer Deathadder V2, daha fazla tuş için Razer Basilisk V2/V3 öneririm. Kulaklıkta da Razer Blackshark V2 Pro. İncelemelerim:
Fare ve klavyede Razer'ın optik anahtarlı ürünlerini şiddetle tavsiye ederim. Optik anahtarlar mekaniklerden çok daha iyiler. Gerçekten uzun ömürlüler. Düşük debounce delaye sahipler, mekanikler gibi çift tıklama gibi sorunlar olmuyor.
Mouse pad olarak Klasse Longteng Special Edition mouse padlerini öneririm. Steelseries QCK'dan sonra bu pade geçtim. Gerçekten fiyatını fazlasıyla hak ediyor.

Geri
Yukarı