Mouse, mouse pad, klavye ve kulaklık önerisi

Jeffrey Dahmer

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisliği
Merhaba.
Sıfırdan Gaming ekipman almak istiyorum. Mouse, mouse pad, klavye ve kulaklık.

Mouse için; mümkünse Razer tercih ediyorum ve kablolu olsun. Uzun süre kullanabileyim ve konforlu olsun.
Klavye için; kesinlikle Blue Switch ve kablolu ve yine Razer :) yine Mouse'da belirttiğim gibi uzun ömürlü ve konforlu olsun.
Kulaklık için; mümkünse kablosuz olsun. Yine belirttiğim gibi uzun ömürlü ve konforlu olsun.

Not: Bütçe sıkıntı değil absürt fiyatlar dışında her türlü fiyat için önerebilirsiniz. Şimdiden çok çok teşekkür ederim öneri yapacak arkadaşlara :)

Kulaklık dışında önerebilirim fakat sadece Razer olmaz problem olmazsa, ayrıca neden özellikle Blue Switch? :D

Mouse tutuş şekliniz nedir?

Claw için için XM2we (wireless), Viper Ultimate.
Fingertip için Pulsar X2 mini (wireless), Viper mini veya G-Wolves Skoll Mini.
Palm için Razer DA V2, Darmoshark N3 (wireless)

Mouse pad Fnatic Focus 3 veya Xrades öneririm.

Yeşil Switch sorun değil ise alınabilir.
Kulaklık hakkında pek fikrim yok.

Mouse tutuş şekliniz nedir?

Claw için için XM2we (wireless)
Fingertip için Pulsar X2 mini (wireless), Viper mini veya G-Wolves Skoll Mini.
Palm için Razer DA V2, Darmoshark N3 (wireless)

Mouse pad Fnatic Focus 3 veya Xrades öneririm.
Palm grip bir tutuş şekline sahibim hocam.

Mouse için DeathAdder V2 önerebilirim ama Claw tutuyorsanız tavsiyem Viper Mini. Klavye için Blue Switch kaliteli olarak Gamepower Warlock compact önerebilirim Outemu Switch var diğer Gamepower klavyeler gibi bozulmuyor hemen. Kulaklık içince bütçenize göre kablosuz önereyim çünkü çok pahalılar.

Mouse için DeathAdder V2 önerebilirim ama Claw tutuyorsanız tavsiyem Viper Mini. Klavye için Blue Switch kaliteli olarak Gamepower Warlock compact önerebilirim Outemu Switch var diğer Gamepower klavyeler gibi bozulmuyor hemen. Kulaklık içince bütçenize göre kablosuz önereyim çünkü çok pahalılar.
Dediğim gibi bütçe sıkıntı değil absürt olmadığı sürece, önerin ne önerebiliyorsanız kulaklık olarak.

Evden çalışıyorum ve işim gereği bayağı bir yazı yazıyorum o blue switch'in sesi çok huzur veriyor bana :D
Klavye:
Razer olarak: Huntsman Mini, Blackwidow V3 TKL.

Mouse:
Claw: Endgame Gear XM2we Kablosuz Oyuncu Mouse - Beyaz
Lamzu Atlantis Wireless Mouse (büyük geliyorsa Atlantis Mini.)

Palm: https://www.amazon.com.tr/LOUJIN-Da...?keywords=darmoshark+n3&qid=1681382998&sr=8-1
Palm için DA V3 Pro da var fakat fiyatı uçuk biraz.

Fingertip: X2 Mini.

Mousepad:

Geri
Yukarı