Kulaklık önerisi

Veli Tunç

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu 7 kulaklıktan sizce hangisi daha iyi olur? Öyle fazla ses kasmalık oyun oynamıyorum o yüzden hangisini seçmeliyim?

Dosya Ekleri

• IMG_7156.png
    IMG_7156.png
    178,3 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_7157.png
    IMG_7157.png
    188,1 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_7158.png
    IMG_7158.png
    196,7 KB · Görüntüleme: 57
Logitech G435 günlük kullanımda bayağı hoş durur Bluetooth özelliği var hem metroda/otobüste dışarıda hem oyunda kullanılabilecek bir kulaklık.

Fakat kulağınız biraz büyükse kullanmanızı tavsiye etmem orta bir kulağınız varsa cuk diye oturur mikrofonu ise idare eder aşırı iyi değil.

Ayrıca Razer Barracuda da güzel bir kulaklık ama estetiği bence kötü.

Son düzenleme:
G435 de ses normal kulaklıklardan daha az geliyor fiyatına göre leş gibi bı sesi var değmez 1000tllik kulaklık alsan daha iyi ses verir

ASUS ilk eklediğimde 2K idi 1450 düştü 5dakika sonra onu şu an sipariş geçtim ama fikrimi değiştirip başka bir şey alsammı diyorum 3 ay ertelemeli şekilde alabiliyorum.

ASUS iyi değil(kullanmadım ama çok tavsiye edilmiyor). Kablosuz şart mı peki o fiyata kablolu çok daha iyi kulaklıklar var.

ASUS ilk eklediğimde 2K idi 1450 düştü 5dakika sonra onu şu an sipariş geçtim ama fikrimi değiştirip başka bir şey alsammı diyorum 3 ay ertelemeli şekilde alabiliyorum.

ASUS iyi değil. Kablosuz şart mı peki o fiyata kablolu çok daha iyi kulaklıklar var.

Bu zamana kadar hep kablolu kullandım bu sefer kablosuz kullanmak istiyorum zaten kullandığım ürünler ASUS'un fiyatını düşük görünce onu almak istedim direk ama farklı bir öneriniz var mı bu fiyat bandında.

Razer Barracuda çok öneriliyor onu almayı düşünüyordum ama vazgeçip Corsair Void Elite RGB 7.1 almıştım ama onu almasaydım bunu alırdım.

Logitech G 435 yukarıdaki arkadaşın dediği gibi sesi az bir kulaklık ama dışarıda da kullanacaksanız Bluetooth'u olması avantaj ama FPS oyunlarında tatmin etmez.

Şahsi olarak bende bu fiyat bandında hata edip Rampage Fury X wireless almıştım asla bulaşmayın bu markaya.

Önerilerim bunlar.

Dışarıda kullanmam sadece ev içi kullanacağım.

Razer Barracuda çok öneriliyor onu almayı düşünüyordum ama vazgeçip Corsair Void Elite RGB 7.1 almıştım ama onu almasaydım bunu alırdım.

Logitech G 435 yukarıdaki arkadaşın dediği gibi sesi az bir kulaklık ama dışarıda da kullanacaksanız Bluetooth'u olması avantaj ama FPS oyunlarında tatmin etmez.

Şahsi olarak bende bu fiyat bandında hata edip Rampage Fury X wireless almıştım asla bulaşmayın bu markaya.

Önerilerim bunlar.
Fps oyunu oynucağım zaman zaten kablolu kulaklığımı kullanırım ama artık rahatlık açısından kablosuz arıyorum

Barracuda X kulaklığına bir bakın derim o zaman.

Mikrofonu önemli mi?

Mikrofonu da iyidir Barracuda'nın (rakiplerine göre)

Üstelik Type-C dongle. Telefonda da kullanabilirsiniz.

Barracuda X kulaklığına bir bakın derim o zaman.

Mikrofonu önemli mi?

Mikrofonu da iyidir Barracuda'nın (rakiplerine göre)

Üstelik Type-C dongle. Telefonda da kullanabilirsiniz.

Barrucada X fiyat olarak çok uçuk 4K bandına çıkamam bir tek Amazon'da var oda Amerika o yüzden onu düşenemen.

Yeni konular

Geri
Yukarı