Kulaklık Takan Adam Olan Profil Kimin?

notmythier

Centipat
Merhaba. Çok garip bir olay fark ettim. Google Myactivity sekmesinde Technopat Sosyal'in olduğu geçmiş etkinliklerde hep ekteki adamın fotoğrafı var bir süreye kadar. Ondan sonra da örnek veriyorum bir korsan resmi gibi fotolar var. Büyük ihtimalle Google otomatik olarak etkinliğe fotoğraf atayacakken oradaki bir kullanıcının fotoğrafını atamış. Bu araca fotoğrafın üstüne basılı tutunca 598945.JPG yazıyor ki büyük ihtimalle bu, arkadaşın üyelik numarası. Tahminim doğru mu yoksa bunun başka bir şeyle alakası mı var?

Screenshot_2022-11-19-22-29-10-64_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Bulduğunuz sayıyı linkin doğru kısmına yazarsanız profile gidersiniz.

Merhaba. Çok garip bir olay fark ettim. Google myactivity sekmesinde Technopat Sosyal'in olduğu geçmiş etkinliklerde hep ekteki adamın fotoğrafı var bir süreye kadar. Ondan sonra da örnek veriyorum bir korsan resmi gibi fotolar var. Büyük ihtimalle Google otomatik olarak etkinliğe fotoğraf atayacakken oradaki bir kullanıcının fotoğrafını atamış. Bu araca fotoğrafın üstüne basılı tutunca 598945.JPG yazıyor ki büyük ihtimalle bu, arkadaşın üyelik numarası. Tahminim doğru mu yoksa bunun başka bir şeyle alakası mı var?

Eki Görüntüle 1578915

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videosuda bu.

Merhaba. Çok garip bir olay fark ettim. Google Myactivity sekmesinde Technopat Sosyal'in olduğu geçmiş etkinliklerde hep ekteki adamın fotoğrafı var bir süreye kadar. Ondan sonra da örnek veriyorum bir korsan resmi gibi fotolar var. Büyük ihtimalle Google otomatik olarak etkinliğe fotoğraf atayacakken oradaki bir kullanıcının fotoğrafını atamış. Bu araca fotoğrafın üstüne basılı tutunca 598945.JPG yazıyor ki büyük ihtimalle bu, arkadaşın üyelik numarası. Tahminim doğru mu yoksa bunun başka bir şeyle alakası mı var?

Eki Görüntüle 1578915
Bir şey anladıysam arap olayım.

Geri
Yukarı