Kulaklık takan biriyle tanışılır mı?

Hocam tanımadığınız bir insanla nasıl sohbet edebiliyorsunuz? Ben ecel terleri döküyorum. Taktik falan var mı?
Hocam benim de ilk seferim. Kendinize güvenin, hemcinslerinizden başlayın benim hemcinsim zaten bazıları yanlış anlamış ama. :D Derin bir nefes alın en fazla ne olabilir dövecek mi milletin ortasında, hayır. Direkt konuya gir hiç düşünme, hayır derse zaten bir daha görmeyeceksin bile. Evet derse arkadaşsın.

Hocam benim de ilk seferim. Kendinize güvenin, hemcinslerinizden başlayın benim hemcinsim zaten bazıları yanlış anlamış ama. :D Derin bir nefes alın en fazla ne olabilir dövecek mi milletin ortasında, hayır. Direkt konuya gir hiç düşünme, hayır derse zaten bir daha görmeyeceksin bile. Evet derse arkadaşsın.
Ben "hemcinsimle" tanışırken bu kadar zorlanmam ama .. siz baya engel çıkarmışsınız kendinize 🤣

Tavsiye için teşekkürler hocam. Deneme fırsatım olursa denerim. Olmazsa böyle yalnız devam edeceğim. :D

Şimdi bir erkek "erkekle" tanışmakta fazla zorlanmaz, tersi kızda kızla tanışmakta zorlanmaz. karşı cinsle biraz sıkıntı yaşanır o bakımdan dedim
Bilmeden mesaj girmeyelim. Çevremde konuştuğum hiç arkadaşım yok artı olarak okul gibi ortamlarda sosyal fobi yaşıyorum. Arkadaş da tanımadığınız insan diye sormuş cevabı verdim.

Bilmeden mesaj girmeyelim. Çevremde konuştuğum hiç arkadaşım yok artı olarak okul gibi ortamlarda sosyal fobi yaşıyorum. Arkadaş da tanımadığınız insan diye sormuş cevabı verdim.
İstisna siz oluyosunuz o zaman ben değil.. olabilir ama bunu "bilmemek" olarak tanımlamak başka birşey, konu farklı açılsa "detay" verilse başka şeyler söylenebilirdi tabi

Geri
Yukarı