Kulaklık tavsiyesi

Bütçe
Tamamen belli değil, tahmini 2000

bymfw4

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1650 Ti ---- İşlemci: AMD Ryzen 5 4600H ---- RAM: 16 GB ---- Kulaklık: Razer Blackshark V2 ---- Mouse: VXE Dragonfly R1 Pro ---- Gamepad: 8BitDo Ultimate 2.4G
Merhaba, yaklaşık 2 yıldır JBL Tune 500 kablolu kullanıyorum. Gayet memnunum aslında oyunlarda ses kasma, müzik performansı filan gayet iyi fakat süngerleri bayağı bir yıprandı haliyle 2 yıllık yoğun kullanımdan dolayı. Ve bunun haricinde sürekli Discord üzerinden konuştuğum için mikrofon çok önemli benim için fakat bu kulaklığın mikrofonu fazla iyi değil, istediğim gibi değil. Hem süngerden dolayı, hem bu nedenden kulaklık değiştirmek istiyorum. Mikrofonu gerçekten iyi, oyunlarda performansı iyi, ses kasmak, hikaye oyunları, müzik için bass seviyesi iyi bir kulaklık arıyorum. Piyasadan fazla haberim yok ne kadar bütçe gerekli iyi bir şey için? 1500 - 2000 yeterli midir mesela?

Son düzenleme:
Merhaba, yaklaşık 2 yıldır JBL Tune 500 kablolu kullanıyorum. Gayet memnunum aslında oyunlarda ses kasma, müzik performansı filan gayet iyi fakat süngerleri bayağı bir yıprandı haliyle 2 yıllık yoğun kullanımdan dolayı. Ve bunun haricinde sürekli Discord üzerinden konuştuğum için mikrofon çok önemli benim için fakat bu kulaklığın mikrofonu fazla iyi, istediğim gibi değil. Hem süngerden dolayı, hem bu nedenden kulaklık değiştirmek istiyorum. Mikrofonu gerçekten iyi, oyunlarda performansı iyi, ses kasmak, hikaye oyunları, müzik için bass seviyesi iyi bir kulaklık arıyorum. Piyasadan fazla haberim yok ne kadar bütçe gerekli iyi bir şey için? 1500 - 2000 yeterli midir mesela?

Arkadaşın attığı Razer alınabilir kaliteli marka zaten. Onun dışında kulaklık pedleri vardı diye hatırlıyorum. Baktınız mı? Sadece değiştirmek yeterli olacaktır JBL de güzel marka.

Yeterli belirttiğiniz bütçe bu ürünü alabilirsiniz.

2K TL'de alınabilecek en iyi ürün budur zaten hocam.

Baktım ona, V2 special edition ile arasında bayağı bir fark varmış. Ona da baktım 3800 TL civarı, daha uyguna bulabilir miyiz V2 Special Edition'u ses kartı olan?

Vatanda da indirimde. Mediamarkt stoklarına yetişemeyenler için. Bu arada bende indirimdeyken Mediamarkt'dan aldım gelince yorumlarımı yaparım.

Special Edition'dan tek farkı Special Edition'da kulaklığın çantası olup Normal versiyonda kılıf olması. İkisindede USB ses kartı var.

Beğenmedim atan arkadaş neyi beğenmemiş? Daha iyi önerisi var mı?

Vatan da da indirimde. MediaMarkt stoklarına yetişemeyenler için. Bu arada bende indirimdeyken MediaMarkt'dan aldım gelince yorumlarımı yaparım.

Special Edition'dan tek farkı Special Edition'da kulaklığın çantası olup normal versiyonda kılıf olması. İkisinde de USB ses kartı var.

Corsair HS80 daha iyi bir ürün değil mi aynı fiyatta hocam? Benmi yanlış biliyorum? @Error

Vatanda da indirimde. Mediamarkt stoklarına yetişemeyenler için. Bu arada bende indirimdeyken Mediamarkt'dan aldım gelince yorumlarımı yaparım.

Special Edition'dan tek farkı Special Edition'da kulaklığın çantası olup Normal versiyonda kılıf olması. İkisindede USB ses kartı var.
Special Edition'da aktif gürültü engelleme de varmış sanırım.

Corsair HS80 daha iyi bir ürün değil mi aynı fiyatta hocam? Benmi yanlış biliyorum? @Error
İkiside fiyat bandında tercih edilebilecek yakın ürünler. Bazıları HS80'nin mikrofonu daha iyi diyor, bazıları V2'nin. Bazıları HS80'nin ses daha iyi diyor, bazıları V2'nin. Tercih meselesi.

Geri
Yukarı