Kulaklık ve mouse önerisi

Bütçe
1500

Kulaklığı bilmiyorum incelemem lazım ama pek istekli değilim artık uzun uzun araştırma yapmaya. Yorum yapmayacağım.

G102 net olarak alınmaz diyebilirim ayrıca bütçe 1500 lira ve üstündeyken bütçenin altında kalan bir öneri olmuş.
Fare için şuraya bakabilirsiniz.

Lod sorunu görüyorum hocam, Click sorunu görüyorum hocam. Rival 3 öneren de yani. Ne bileyim.

Doğru görüyorsun hocam. 👍
Kazık görüyorum hocam, pişmanlık görüyorum hocam.

Konuya katkım olsun diye şunu bırakayım.

Lod sorunu çözümü.

Çeşitli tıklama sorunları.

Hem scroll hem tıklama sorunu.

Sonuç olarak konudaki Razer bundle alınmasını öneren arkadaşlara katılıyorum.

Son düzenleme:
Kulaklığı bilmiyorum incelemem lazım ama pek istekli değilim artık uzun uzun araştırma yapmaya. Yorum yapmayacağım.

G102 net olarak alınmaz diyebilirim ayrıca bütçe 1500 lira ve üstündeyken bütçenin altında kalan bir öneri olmuş.

Doğru görüyorsun hocam. 👍
Kazık görüyorum hocam, pişmanlık görüyorum hocam.

Konuya katkım olsun diye şunu bırakayım.

Sonuç olarak konudaki Razer bundle alınmasını öneren arkadaşlara katılıyorum.

Ben şahsem kullandım ve memnun kaldım tabii ki sorunları var mı var.

Ben şahsem kullandım ve memnun kaldım tabii ki sorunları var mı var.

Bu fare konularında kötü model öneren arkadaşlardan gelen klasik savunmalardan birisi. Cevap vermek bile bayıyor o kadar fazla maruz kaldım.

-Ben kullanıyorum memnunum.

Aynen dostum sen memnun olunca alınabilir oluyor. Bu fare konularına kendi elindeki modelin dışında daha genel bir gözle bakmanı öneriyorum. Rival 3 da V2 mini ile aynı fiyattayken(600 TL civarı) bile önermiyorduk şimdi 800-900 TL olmuş kesinlikle alınmaz.

Yanlış anlaşılma olmasın G102'nin neden alınmayacağıyla ilgili o konuya bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Bu fare konularında kötü model öneren arkadaşlardan gelen klasik savunmalardan birisi. Cevap vermek bile bayıyor o kadar fazla maruz kaldım.

-Ben kullanıyorum memnunum.

Aynen dostum sen memnun olunca alınabilir oluyor. Bu fare konularına kendi elindeki modelin dışında daha genel bir gözle bakmanı öneriyorum. Rival 3 da V2 mini ile aynı fiyattayken(600 TL civarı) bile önermiyorduk şimdi 800-900 TL olmuş kesinlikle alınmaz.

Yanlış anlaşılma olmasın G102'nin neden alınmayacağıyla ilgili o konuya bakabilirsiniz.

Şahsi yorumumu belirtiyorum kesinlikle alın vs. demiyorum ki zaten alınmaz bu mouse ucuzken kapıcaktınız ben (200 300ken) aldım ve mutlu etti dedim bu sizi de mutlu edecek anlamı taşımaz.

Şahsi yorumumu belirtiyorum kesinlikle alın vs. demiyorum ki zaten alınmaz bu mouse ucuzken kapıcaktınız ben (200 300ken) aldım ve mutlu etti dedim bu sizi de mutlu edecek anlamı taşımaz.

Bu fiyatında alınmayacağını biliyorsan neden önerdin? Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

Ek olarak pahalı yerden önermişsin 100 TL daha ucuza burada var. Fiyat araştırması kısmında da eksiğiniz var.

İyi sosyaller.

Kuyruk acınız var galiba bu mouse da.

Aynen dostum kuyruk acımız var koskoca forum olarak. Niye fare önerisi konularında Rival 3 önerilmediğini önerenlere ise beğenmedim basıldığını hala anlamamışsın. Az okuyup araştırmanı tavsiye ediyorum.

Arkadaş kararını vermiş sonuçta iyi günlerde kullansın diyorum.

👍

Size de bu mouse kötülemede başarılar diyeceğim ki zaten bayağı bir başarılısınız.

Birileri irşad olsun diye uğraşıyoruz da ne fayda ediyor. Alacak adam yine alıyor önerecek adam yine öneriyor bizde boşuna duvara konuşuyoruz. Bu fiyatta Rival 3 önermeye devam et dostum.👍 milletin üç kuruş parasını heba edip haklarına girmekte oldukça başarılı gördüm sizi.

Sizin gibi araştırmacı insanlara hayranım seviliyorsunuz <3

Fiyat araştırması dediğimiz olay işin en basit kısmı. Google'dan şuraya bakacaksın sadece bir zorluğu yok. Onu bile yapmayıp arkadaşın 100 lirasını hiç eden yine sensin.

Son düzenleme:
Lod sorunu görüyorum hocam, Click sorunu görüyorum hocam. Rival 3 öneren de yani. Ne bileyim.

Neredeyse 2 senedir kullanıyorum, üstelik sadece ben değil çevremdeki herkes kullanıyor yaklaşık 50 60 kişi, hala hiçbir sıkıntısı yok. Ne kronik(!) mousemuş be.
He bu arada Battle bundle bahsettiklerimden daha iyi ona lafım yok. Ama her önüne gelenin Rival 3'e falan gidip kronik veya çerçöp demesine gülüyorum harbi

Yeni konular

Geri
Yukarı