SteelSeries Rival 3 sol tık basmamaya başladı

Hulko77

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, 3 yıllık farem SteelSeries Rival 3 sol tıkı algılamamaya başladı. CS:GO, Valorant, CoD, BF yani bu tarz savaş FPS oyunları ara sıra hikayeli oyunlar oynayan birisiyim ama şu son 2 ayda CS:GO'da mouse sol tık basmıyor. Düşman önümde aim kafada tak tak vuruyorum mermi gitmiyor. 4 rank düştüm bu tarz kritik anlar yüzüne. Sizce nedeni nedir? Güzel mouse ama 3 yılda ömrü nasıl doldu hemen anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Switch'ini değiştirmeyi deneyebilirsiniz ya da yeni bir fare almanızın vakti gelmiş olabilir.

KDA Cables'a gönderip Switch değişimi yaptırabilirsiniz.

Kda Cables'a gönderip Switch değişimi yaptırabilirsiniz.

Omron 20M D2fc anahtarlayıcı (+29, 90 TL) Huano Switch'ler (Blue Shell white, Blue, pink dot vb.) (+64, 90 TL) Kailh Switch'ler (8.0, 4.0, 2.0, silent vb.) (+69, 90 TL) hangisini alacağım bilmiyorum hatta mouse switchlerinden hiç anlamam.

Omron 20M D2fc anahtarlayıcı (+29, 90 TL) Huano Switch'ler (Blue Shell white, Blue, pink dot vb.) (+64, 90 TL) Kailh Switch'ler (8.0, 4.0, 2.0, silent vb.) (+69, 90 TL) hangisini alacağım bilmiyorum hatta mouse switchlerinden hiç anlamam.

Blue Shell Pink Dot en iyisidir. 80 Milyon tıklama ömrüne sahip, geribildirimi kuvvetli. Bütçeniz varsa onu öneririm.

Geri
Yukarı