Kulaklıkta İade Oluyor mu?

Kulaklık vb iadelerle alakalı sorun yaşayan arkadaşlar İtopya'dan aldığım blackshark V2 Pro'yu şu şekilde iade ettim direkt olarak servisine kendim götürdüm durumu açıkladım ve iade aldılar direkt olarak firmaya gönderirseniz bu şekilde dönüyor iade istiyorsanız kendiniz servisine götürün veya direkt olarak servisine gönderip sizinle iletişime geçmelerini isteyin.
G733 aldım beğenmedim iadeye gönderdim onay bekliyorum, bir defa daha detaylı araştırmadan sonra blackshark v2 pro almak istiyorum. Siz neden iade talebinde bulundunuz?

G733 aldım beğenmedim iadeye gönderdim onay bekliyorum, bir defa daha detaylı araştırmadan sonra blackshark V2 Pro almak istiyorum. Siz neden iade talebinde bulundunuz?

Mikrofon tarafında berbattı ses kalitesi olarak iyi fakat mikrofon gerçekten berbat eğer mikrofon sizin için önemliyse önermem.

Evet oluyor Amazon.com dan Amazon'un kendi satıcısı olduğu açılıp kullanılmış kulak içi kulaklıkları dahi iade edebilirsiniz. Ben bir tanesini kulağımdan düştüğü icin ötekini şarjı çabuk bittiği için sorunsuz bir biçimde iade ettim. Hepsiburada'dan aldığım bir monitördeyse satıcı tarafından aranıp iade etmeme konusunda "kırılır kırılır maşallah bizde kırık bir biçimde geri yollariz" şeklinde uyarılmıştım ve kargolamadan iade talebim reddedildi. Buda böyle bir animdir.

İnceledim konuyu, memnun kalmamışsın o veya bu sebepten. Yeni almışsın zaten, direkt olarak internet sitesi üzerinden iade işlemini başlat ve koşulsuz şartsız; anlaşmalı kargo ile hiçbir bedel ödemeden geri gönder. Kutu ve kutu içeriği sana geldiğinde nasıl ise öyle olsun mümkünse.
Şu aşamada müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeni gerektiren bir durum yok.
İnceledim konuyu, memnun kalmamışsın o veya bu sebepten. Yeni almışsın zaten, direkt olarak internet sitesi üzerinden iade işlemini başlat ve koşulsuz şartsız; anlaşmalı kargo ile hiçbir bedel ödemeden geri gönder. Kutu ve kutu içeriği sana geldiğinde nasıl ise öyle olsun mümkünse.
Şu aşamada müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeni gerektiren bir durum yok.
@BilgisayarKurdu
Hocam ben internet sitesinde bir kulaklık beğendim. Satıcı ile WhatsApp üzerinden sorularım oldu ve cevapları aldım. Eft Yapacak olursan 7500 yerine 7000 anlaştık.
Maalesef alışverişi internet üzerinden bitirmedim. Eft yapıp whatsapp üzerinden herşeyi hallettik. Kulaklık geldi ve ben beğenmedim..satıcıya buna geldiği gün belirttim. Ama tabiiki kabul etmedi. Hijyen kuralları vs vs.
Hijyen kuralları diye birşey yok dediğimde bana bu sefer, internet üzerinden sipariş olmadığı için, iade hakkım yok diye tutturdu..
Kulaklikta sensörü biri çalışmıyor. Videosunu bile çektim ve yolladim.
Bunun üzerine ürünü yolla, sorun varsa para iade ederiz dediler. Tabiiki sorun bulamadılar.
Bu sorunu nasıl çözerim?
Saygılar

@BilgisayarKurdu
Hocam ben internet sitesinde bir kulaklık beğendim. Satıcı ile WhatsApp üzerinden sorularım oldu ve cevapları aldım. Eft Yapacak olursan 7500 yerine 7000 anlaştık.
Maalesef alışverişi internet üzerinden bitirmedim. Eft yapıp whatsapp üzerinden herşeyi hallettik. Kulaklık geldi ve ben beğenmedim..satıcıya buna geldiği gün belirttim. Ama tabiiki kabul etmedi. Hijyen kuralları vs vs.
Hijyen kuralları diye birşey yok dediğimde bana bu sefer, internet üzerinden sipariş olmadığı için, iade hakkım yok diye tutturdu..
Kulaklikta sensörü biri çalışmıyor. Videosunu bile çektim ve yolladim.
Bunun üzerine ürünü yolla, sorun varsa para iade ederiz dediler. Tabiiki sorun bulamadılar.
Bu sorunu nasıl çözerim?
Saygılar
E-ticaret sitelerinde fiyatı kaçtı ki?

E-ticaret sitelerinde fiyatı kaçtı ki?
Bu kulaklık sadece 2 saticida var. Fiyatlar 7000 ve 8000 arası.
Bugün kulaklık teknik servisten geldi ve sorunlar yine aynı.
İspat etmek için onca video çekmeme rağmen.
Olmasa birdaha yolla ve birdaha bakalım dediler. Yani oyalamaya başladılar. Bize yolla, ve çalıştığını ispatlamak icin bizde Video çekelim diyorlar

Bu kulaklık sadece 2 saticida var. Fiyatlar 7000 ve 8000 arası.
Bugün kulaklık teknik servisten geldi ve sorunlar yine aynı.
İspat etmek için onca video çekmeme rağmen.
Olmasa birdaha yolla ve birdaha bakalım dediler. Yani oyalamaya başladılar. Bize yolla, ve çalıştığını ispatlamak icin bizde Video çekelim diyorlar
Aldığınız yer ilginçmiş.

İnternet üzerinden alınan ürünler için yasa geçmişti ekim ayında kulaklıklar iade kapsamından çıkarıldı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı