Kulaklıkta kulak üstü mü kulak içi mi daha iyi?

Bütçe
1000

Erend35

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 1030 / Pentium G4600 / 2*8 16GB 2133Mhz / 400W PSU / Asus H110M-K
Meslek
Palamar
İyi sosyaller, masaüstü PC'de kullanmak için F/P ve kullanım rahatlığı açısından sizce kulak içi mi kulak üstü kulaklık mı daha iyi? Özellikle şarkılarda alt ve üst frekansları iyi vermesi önemli. Tavsiyelere açığım önereceğiniz marka/model var mıdır?

İyi sosyaller, masaüstü PC'de kullanmak için F/P ve kullanım rahatlığı açısından sizce kulak içi mi kulak üstü kulaklık mı daha iyi? Özellikle şarkılarda alt ve üst frekansları iyi vermesi önemli. Tavsiyelere açığım önereceğiniz marka/model var mıdır?

PUBG gibi ses kasma oyunları için kulak içi daha iyi olacaktır bazı yayıncılar bile kullanıyor hatta.

Şahsi fikrimdir kulak üstü kulaklık uzun süre kullanılınca kafa yapısı sağlığını kötü etkiliyor. Kullanım rahatlığı ve sağlık açısından kulak içi öneriyorum. Marka olarak Samsung model olarak Galaxy Buds 2 Pro. Microsoft Store da Galaxy wearable uygulaması var oradan bağlayıp kulaklıkları en ince ayrıntılarına kadar ayarlayabilirsiniz. Bütçenizi sonradan farkettim pardon bu tip kulaklıkların 2.eline bakabilirsiniz.

Şahsi fikrimdir kulak üstü kulaklık uzun süre kullanılınca kafa yapısı sağlığını kötü etkiliyor. Kullanım rahatlığı ve sağlık açısından kulak içi öneriyorum. Marka olarak Samsung model olarak Galaxy Buds 2 Pro. Microsoft Store da Galaxy wearable uygulaması var oradan bağlayıp kulaklıkları en ince ayrıntılarına kadar ayarlayabilirsiniz. Bütçenizi sonradan fark ettim pardon bu tip kulaklıkların 2.eline bakabilirsiniz.

HS60 kulaklık saçımı çok kötü ezdi yapıya yansıdı mı bilmiyorum Gamepower kulaklıkta olmayan şey oldu bu konuda hak veriyorum. Bu sadece HS60 özelinde oldu HyperX daha az baskı uyguluyor Gamepower kafa bandı kullanıyor.

Hocam kaç yıldır kulak üstü kullanıyorum ses kasmada güzel değil pek kafanızda çukur oluşturabilir kulak üstü benden demesi :D

Bence çok güzel hem Gamepower hem HyperX kulaklıkta çok güzel ses aldım şimdi Sennheiser kullanıyorum oyun kulaklığı değil pek güzel vermiyor.

önerceğiniz bir marka model var mıdır ?
HyperX'in kulaklığı olması lazım bu fiyatta.

Geri
Yukarı