Kulaklıkta ses kasamıyorum

bxtbx

Kilopat
Dostlar yeni bilgisayar kasası aldım. Her şey güzel sorun yok ama Valorant, CS:GO gibi rekabetçi oyunlarda kulak içi telefon kulaklıgı ile ses kasamıyorum. Onun dışında bilgisayarda müzik her şeyi çok iyi dinliyorum ama oyun içinde aldıgım ayak seslerini ayırt edemiyorum. Sesin nereden geldiği anlaşılmıyor. Yeni telefon kulaklıgı aldım o da aynı hatayı veriyor. Ses geliyor ama ayak sesinin nereden geldiği anlaşılmıyor.

Anakart: BIOSTAR H610mh DDR4 LGA1700p.

Hocam öyle bir şey alana kadar üstüne koyup 7.1 kulaklık alırım. Linteki ürünün de ne olduğu belli değil zaten.

Hocam hatanın nedenini tam olarak bilmiyorum gerçekten kafam karıştı. Müzik gibi şeyleri gayet net dinliyorum. Oyuna giriyorum sesler yine geliyor ama hangi ayak sesinin nereden geldigi anlaşılmıyor. Yani sıradan bir ucuz mal oldugu için mi kulaklık işe yaramıyor. Onun da mı en iyisini almam lazım.

Hocam hatanın nedenini tam olarak bilmiyorum gerçekten kafam karıştı. Müzik gibi şeyleri gayet net dinliyorum. Oyuna giriyorum sesler yine geliyor ama hangi ayak sesinin nereden geldigi anlaşılmıyor. Yani sıradan bir ucuz mal oldugu için mi kulaklık işe yaramıyor. Onun da mı en iyisini almam lazım.

Hocam çok normal bir durum bu. Ben de kulak içi kulaklığım ile ses kasmaya çalışıyorum ama olmuyor. Sürücüleri çok küçük Gaming kulaklıklara göre. Bu yüzden kasılmıyor.

Hocam çok normal bir durum bu. Ben de kulak içi kulaklığım ile ses kasmaya çalışıyorum ama olmuyor. Sürücüleri çok küçük Gaming kulaklıklara göre. Bu yüzden kasılmıyor.

Kral fazla uzatıyorum kusura bakma ama eski kasamda mevcut kulak içi kulaklıgımla harika ses kasıyordum. Hatta o yüzden büyük kulaklıgımı takmamaya başlamıştım. Bu yeni kasayı alalı daha iki gün oluyor. Hatta bu forumdan bir arkadaş ile toplamıstık yardımcı oldu sagolsun. Herşey şahane ama oyunlarda ses kasamıyorum.

Kral fazla uzatıyorum kusura bakma ama eski kasamda mevcut kulak içi kulaklıgımla harika ses kasıyordum. Hatta o yüzden büyük kulaklıgımı takmamaya başlamıştım. Bu yeni kasayı alalı daha iki gün oluyor. Hatta bu forumdan bir arkadaş ile toplamıstık yardımcı oldu sağ olsun. Her şey şahane ama oyunlarda ses kasamıyorum.

Ne uzatması hocam konuşmayı seven birisiyim zaten. Anakartın ses kartı ile alakalı büyük ihtimalle veya jack girişinden dolayı olabilir. Çok fazla olasılık var.

Ne uzatması hocam konuşmayı seven birisiyim zaten. Anakartın ses kartı ile alakalı büyük ihtimalle veya jack girişinden dolayı olabilir. Çok fazla olasılık var.

Bilgisayardan çok anlayan biri degilim ama söyle söyleyeyim. Anakartın ses kartında bir problem olsa herhalde müzik falan net dinleyemem dimi? Çünkü zaten oyunda da ses geliyor ama aldıgım ayak sesinin yönünü ayırt edemiyorum. Vallah kafayı yicem. Yeni kasa aldık rekabetçi oyunlarda doya doya deneyemiyorum.

Hocam ses sürücüsünde kulaklık sanallaştırma gibi bir ayar var ise onu kapatın, sağ ile solu birbirine karıştırabiliyor o ayar. Ben ses kartı ile ilgili bir sorun olma ihtimalini sona bırakıyorum.

Hocam ses sürücüsünde kulaklık sanallaştırma gibi bir ayar var ise onu kapatın, sağ ile solu birbirine karıştırabiliyor o ayar. Ben ses kartı ile ilgili bir sorun olma ihtimalini sona bırakıyorum.

Dostlar discord veya başka bir yerden size tw versem bilgisayara baglansanız kurcalama şansınız var mı? Bu sıcakta sizi uğraştırıyorum ama perişan oldum iki gündür.

Arkadaşlar bundan bahsediyor sanırım.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    46,1 KB · Görüntüleme: 72

Geri
Yukarı