Kulaktaki küpe çıkmıyor

metalciçocuk

Yoctopat
Daha fazla  
Ben aşağı yukarı 4 ay önce kulağımı deldirdim. Başka küpeleri sorunsuz takıyordum halka falan,
Ama 1 saat önce bir halka küpe aldım ve taktım. Sanırsam küpe yeni olduğu için çok sert acayip derecede sert ve ne yaparsam yapayım açılmıyor.
Yağ, vazelin falan sürdüm yok bana mısın demiyor. Artık kulak memem kızardı ve acımaya başladı çok zorladığımdan nasıl çıkartırım? Yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yani her şeyi denemişsiniz ne bileyim yan keski ile falan olmaz mı eğer küpe büyükse falan ama dikkat edin.
küpe büyük değil küçük büyük olsa halka kısmından ne kadar sıkışsa da çıkarırım zaten ama küçük deneyebileceğim herşeyi denedim son çare olarak buraya yazayım dedim

küpe büyük değil küçük büyük olsa halka kısmından ne kadar sıkışsa da çıkarırım zaten ama küçük deneyebileceğim herşeyi denedim son çare olarak buraya yazayım dedim
Yani bilemedim hocam çok sıkıntılı durum hastaneye falan gidin yardımcı olabilirler yüzük sıkışmasında falan da hastaneye gidilir.

Düz ve ince takın ama en az 3 hafta çıkarmayın, halka küpede kıvrımlıysa yeni olduğundan zorladığınız için girmez ve siz zorladıkça şişer.

Geri
Yukarı