Kule tipi işlemci soğutucu tavsiyesi

TSNTR

Kilopat
Daha fazla  
14_08_55_7qh63ch.jpg

İşlemci soğutucumun içerideki kulakçık kırılmış ve kireçlenme yapmış bana öyle dediler. Sıvı soğutma ile uğraşmak istemiyorum. Bu yüzden önerebileceğiniz kule tipi bir soğutucu var mı? 2500 TL'ye kadar uygun olur diye düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1701004

İşlemci soğutucumun içerideki kulakçık kırılmış ve kireçlenme yapmış bana öyle dediler. Sıvı soğutma ile uğraşmak istemiyorum. Bu yüzden önerebileceğiniz kule tipi bir soğutucu var mı? 2500 TL'ye kadar uygun olur diye düşünüyorum.

SE 214 XT F/P ürünü.

Eki Görüntüle 1701004

2500TL'yi yeni yordum SE cooling disinda alabilirsin o zaman ben hem ucuz hem iyi onermistim.

O işlemcinin hakkı sıvı soğutucu ama illa hava soğutucu istiyorsan arkadaşın attığını alabilirsin.

Noctua'nın da kasana uygun olup olmadığını, uygunsa RAM'ler ile birlikte sığıp sığmayacağına dikkat et.

Noctua NH-D15,​

Noctua NH-D15s​

Noctua NH-U12a​

Ve bulabilirseniz.

Scythe SCFM-2000 fuma 2​

Üçü de mükemmel soğutma değerlerine sahip ent üst segment te yer alan soğutuculardır. Noctua'ları kasa, RAM ölçülerinize dikkat ederek seçin. U12a sorunsuz ölçüde olandır.

Geri
Yukarı