Kullandığınız en tatlı korsan nedir?

Korsan kullanmıyorum, orijinal ile tanışmadan önce kullandığım program ve oyunları da satın almaya çalışıyorum. Hırsızlık tatlı gelmiyor bana.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Call of duty 2, pes 13 14 15 16 17 18, fifa 15 16 17 18 19, streamer life simülatör, tuvalet simülatör, Minecraft, NFS MW, NFS carbon, bandicam full, camtasia studio 8 full, adobe, outlast, outlast whistleblover, GTA San Andreas, GTA vice City, GTA 4, NFS shift, NFS run, call of duty advanced warfare, black ops, modern warfare 1 ve 2...
Sen korsan kullanmamışsın, kökten CEO'su olmuşsun.

Fıfa 14 kurmuştum. seneler evvel girdim baktım, çok hoşuma gitti güncel kadro da yükledim. mekanikler falan harika. Bu arada FIFA 14'ün benim işime yarayan çok iyi bir özelliği vardı. Fare ile kontrol. 14 den sonraki tüm oyunlara eklediler o özelliği

NFS Most Wanted kullanmıştım çok eskiden o zamanlar çocuktum bir bilgim yoktu. Korsan oyun ile orijinal oyun arasındaki farkı bilmiyordum. CD satıcısından aldığım her oyunu orijinal sanıyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı