Kullandığınız sosyal medya uygulamaları

Kullandığınız uygulamalar

• Oy verenlerin toplamı
    142
Bu cumadan itibaren Twitter ve Instagram'ı 3-4 hafta boyunca kapatmayı düşünüyorum hayırlısı bakalım. Signal, Reddit ve Snapchat hariç hepsi.
Hocam benim 1 hafta falan oldu Twitter, Facebook ve İnstagram'ı kapatlı. Başta bir boşluk oluyor, telefon anlamını yitiriyor ama çok mantıklı ve güzel bir davranış oldu benim için. Böyle devam.

Twitter, Whatsapp, Youtube.
Gerisi çöp.
Twitter'ın kendisi bir çöp zaten. İnsanların ne yapması gerektiğini söyleyen IQ'sü ayakkabı numarasını geçmeyen aptallardan oluşan bir kitlesi var. "Ayy aşko sarma yiyolar yaa. Ayy aşko sarma yiyen harbi salaktır, sarma yenir mi?" diyenler yok mu? Her neyse daha da konuşmak istemiyorum.

Twitter'ın kendisi bir çöp zaten. İnsanların ne yapması gerektiğini söyleyen IQ'su ayakkabı numarasını geçmeyen aptallardan oluşan bir kitlesi var. "Ayy aşko sarma yiyolar yaa. Ayy aşko sarma yiyen harbi salaktır, sarma yenir mi?" diyenler yok mu? Her neyse daha da konuşmak istemiyorum.
Takıldığın yerler öyle diye tüm platforma suç atmana gerek yok.

Haberleri, gündemi, ne var ne yok diye girip takip ettiğim insanların paylaşımlarını görmek için kullanıyorum. Gündemde ne varsa önce Twitter'dan duyuruluyor.

Hocam benim 1 hafta falan oldu Twitter, Facebook ve İnstagram'ı kapatlı. Başta bir boşluk oluyor, telefon anlamını yitiriyor ama çok mantıklı ve güzel bir davranış oldu benim için. Böyle devam.
Hocam günde ortalama 1 saatim Instagram'a 30 dakikam da Twitter'a gidiyor ve bu beni rahatsız ediyor. Derslerime daha çok odaklanmam gerekiyor. Bıraktıktan sonra gözle görülür bir değişim yaşadınız mı? Biliyorum kısa bir süre olmuş fakat merak ettim açıkçası. Ayrıca sizi tebrik ederim gayet güzel bir karar.

Geri
Yukarı