Kullandığınız telefonun marka ve modeli nedir?

Xiaomi Mi Note 10 Lite kullanıyorum.
Aldığım zaman, Realme 7 Pro veya biraz arttırıp reno 4 alabilirdim, neyse sağlık olsun. Memnunum telefonumdan.

@eemir97 Almayı düşünüyorum, nasıl bir telefon.
Ben 1 yıldır kullanıyorum gayet memnunum. Pil olarak gün içinde sarjımı bitirmeye çalışıyorum sabahtan akşama kadar tek sarj ile gidebiliyorum oyun oynamazsam. Kamerasından memnunum öyle çok resim çeken kamera kullanan birisi değilim ama işimi görüyor. Donma kasma hiç bişey yok yağ gibi akıyor memnunum telefondan fakat alacaksan 12 al benden tavsiye ekran çok fark ediyor bütçe meselesi tabi ama önerim 12 dir bütçe yoksa 11 de üzmez.

Iphone 6 kullanıyorum. Telefon bozulana kadar ya da uygulamaları açamayana kadar da devam ederim. Geçtiğim vakit de Android'e geçerim. Bir telefonu 4.000 liradan fazla para vermenin benim için anlamı yok.

Dört yıldır Asus ZenFone 3 kullanıyorum. Açıkçası, ürün fena değil fakat daha iyisi olabilirdi, diye düşünüyorum. En çok istediğim model, her ne kadar çıkış tarihinin üzerinden uzun zaman geçmiş olsa da kesinlikle Huawei Mate 20 Pro olurdu. Bence bugüne kadar çıkmış en iyi akıllı telefon.
Bu telefon dışında Xiaomi Mi Mix 3'ü de çok beğenmiştim. Ancak o telefonun en büyük eksiği, arka kamerada sadece iki tane kameranın olması.

Geri
Yukarı