Kullandığınız telefonun marka ve modeli nedir?

Samsung Galaxy A750F kısaca A7 (2018) tam bir çöp telefon tabiri caiz ise. Nedeni mi? 2017 modelinde hızlı şarj, su geçirmezlik özellikleri varken bu modelde tamamen kaldırıldı bu modelden bir sonraki A70 modeli (2019) tekrar getirildi ve neredeyse orta-üst segmente çıkarıldı seri bu bir. İkincisi telefonu bilerek dengesini ekranın aşağısına daha ağır gelecek şekilde tasarlamışlar keza 4 defa şarjdayken düşürdüm ve 4 defa o şarj kablosu kırıldı bu benim hatam kesinlikle olamaz bir hadi iki hadi üç ama dördüncü sefer? Asla, ne derseniz bahane sayarım dört defa şarj kablosu üzerine düşmez bir telefon. Yatay düşerken dikey oluyor aşağıya doğru. Aldığım ilk telefon olur, bu özelliklerle bu modeli "üç kağıtçı Samsung" markası çıkardı, bu yüzden bu marka düşmanımdır. Neredeyse sigortayla 4 bin TL verdiğim telefonu ilk gün aldığımda şarj kablosunun donmuş gibi olmasından, esnek olmamasından ötürü nasıl bir şey olduğunu anlayıp, gidip iade etmeliymişim. Tek pişmanlığım budur. Yiğidi öldürüp hakkını yemeyeyim oyunlarda hiçbir sıkıntı çekmedim 60 fps LOL, PUBG oynadım, oynuyorum, oynuyor gibiyim 5. 6. maçımda şarjım bitiyor maçı terk etmekten ceza yiyorum.

4 seneyi geçti. S7 kullanıyorum. Ana ekran tuşu biraz soyuldu. Soyulan kısımlar parmak izini biraz zor okuyor, onun dışında hiçbir sorunu yok. 2 sene önce garantisi bitmeden serviste pil değişimi yapıldı. Şu an tekrar yapsam yeridir ama ihtiyaç duymuyorum. Kamerası A50 seviyesindeki AI destekli kameralardan hala daha iyi. Performans olarak da orta sınıf telefonlardan eksiği yok. Root yok, haliyle ROM da atmadım.

Geri
Yukarı