Kullanıcı Adımı Google'da arattım, garip bir şey çıktı

Yedinci Mühür

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Benim kullandığım bir nick var ve özel. Yani Google araması yapınca 2-3 sonuç çıkıyor. Onlar da bağlantılı olan hesaplarım. Genelde nickimi arada aratırım. Aynı şeyler çıkardı. Bugün arattığımda ise yeni bir sonuç çıktı. İkwgjn. Bloghubfun isimli bir site. Siteye tıklamadım ama yazan şey şu.
Also a story about -nickim- that was accidentally served a funeral a guy motorcycles foc saie in hanna City...

Geçen sene hesaplarıma girildiği için korktum acaba bununla bağlantısı olabilir mi?

Nickim özel bir nick dediğim gibi arattığımda sadece 3 tane çıkıyordu. Ama bugün bu geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çıkabilir normaldir.

Bazı botlar saçma sapan oradan buradan veri çekip saçma sapan sitelerde bir şeyler yazabiliyor.
Ama şu ana kadar hiç böyle bir durum olmamıştı. Nickim de öyle kolay ve her yerde kullandığım bir nick değildi. Yazan mesaj İngilizce ve mesaj içeriği garip. İçime korku düştü. Sıkıntı yoktur değil mi?

Ama şu ana kadar hiç böyle bir durum olmamıştı. Nickim de öyle kolay ve her yerde kullandığım bir nick değildi. Yazan mesaj İngilizce ve mesaj içeriği garip. İçime korku düştü. Sıkıntı yoktur değil mi?
Yoktur. Boşa korkma.

İçime korku düştü. Sıkıntı yoktur değil mi?
Yoktur. Boşa korkma.
Aman sonu böyle olmasın 🤭
images_20200618204215333.jpg

Bugün tekrar Nickim + instagram yazdım. Gene aynı site ama farklı yazı çıktı. Bir tanesinde #cam #masturbation tarzı ve garip şeyler vardı. Bir ara Laptop kullanıyordum iyice korkmaya başladım. Gerçekten bot mu bunlar?

Geri
Yukarı