Kullanıcı adınızın anlamı

Google'a havalı nickler yazdım SepuLtura gördüm yazış şekli hoşuma gitti ben de nick yaptım. Sondaki -ß- de ismimin baş harfi olan B'den geliyor, şekilli yazmak istedim.

CS 1.6'da modelcilik yaptığım serverde bir abi vardı ismi Rédline'dı. Benim yaşım da ozaman küçüktü. 12 yaşlarında felandım. Ben de ismimi Réddline yapmıştım. Kırmızı çizgi demek aslında ama benim ki biraz kopyası seviyorum bu nicki. :D

İsmimi ters çevirip son iki harfini çıkartıp a'ya şapka ekledim ama sadece bu forumda şapkalı, nick olarak kullandığım yerlerde direk Nahri.

Google'a havalı nickler yazdım SepuLtura gördüm yazış şekli hoşuma gitti ben de nick yaptım. Sondaki -ß- de ismimin baş harfi olan B'den geliyor, şekilli yazmak istedim.
Vay be. Hocam, sizinkini gerçekten çok merak ediyordum. Buradan gelmesi biraz garip geldi.

Neyse, ben bu nicki dızlayabilir miyim? 😃 İzin verirseniz kullanırım belki, bildiğiniz bir anlamı var mı?

Vay be. Hocam, sizinkini gerçekten çok merak ediyordum. Buradan gelmesi biraz garip geldi.

Neyse, ben bu nicki dızlayabilir miyim? 😃 İzin verirseniz kullanırım belki, bildiğiniz bir anlamı var mı?
Müzik grubu. Kelime anlamı olarak da Portekizce'de "mezar" anlamına geliyor. Sen bilirsin, patenti benim değil sonuçta nickin.

Geri
Yukarı