Kullanıcı adınızın anlamı

@Ramazan Ö The Fool bi' karakter, kişilik. Özgürlüğüne düşkün, umursamaz, zevk peşinde koşan birisi. Bilinmedik şeylerin peşinden gider hep. İhtiyaç duyduğu her şeyi küçük bohçasında taşır.
Çok iyiymiş hocam. 😍 Peki nereden geliyor bu karakter? Önceki isminiz Shimada Sensei idi sanırım, özel değilse bu nereden geliyor?

The Fool'u baya bi' sevdim. Başka yerlerde kullanmıyorsanız veya kullanmayacaksanız aklımın bir kenarına yazabilir miyim?

Çok iyiymiş hocam. 😍 Peki nereden geliyor bu karakter? Önceki isminiz Shimada Sensei idi sanırım, özel değilse bu nereden geliyor?

The Fool'u baya bi' sevdim. Başka yerlerde kullanmıyorsanız veya kullanmayacaksanız aklımın bir kenarına yazabilir miyim?
Bildiğim kadarıyla tarot destesinden bir kart.

Bunu bilmeyen yoktur ama yine de yazayım, "Dark Lord of the Sith" Sith lordlarına verilen isimdir. Sadece Darth Vader için değil, tüm Sith lordları için kullanılır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yargı dağıtıyor kralım.

Fransızca olarak LaMortePartout idi (ölüm her yerde) fakat çok uzun olduğu için LaMorte yapmıştım(her yer ölüm).
Hatta yeni farkettim profil fotoğrafım ile de uyumlu :muhtesem: :D.
1Kb

Son düzenleme:
Dragonlance serisinde, Raistlin'in ablasi Kitiara Uth-Matar'in mavi ejderhasi Skie vardi. Onun Malystrx ile savasindan sonra cok etkilenip kendime bir ejderha ismi yaratmistim. Ayni zamanda FRP dunyasinda da kullanmaya basladim ve uzerime takildi. Ondan once her zaman Tasslehoff Burrfoot idim :)

Tamamen unique bir isim oldugundan dunyada nerede flayzeraynx'a rastlarsaniz bilin ki o benim :)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı