Kullanıcı klasörü 605 GB Görünüyor

Berkay Mutlu

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhabalar, HP marka ikisi bir arada bir laptopum var ve az önce başlıkta belirttiğim durumu farkettim. Sorun neyden kaynaklı olabilir ve de çözümü ne olabilir? Çünkü SSD'de 1GB boş alan var ve artık silecek hiçbir şey kalmadı. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
CCleaner ile tarattım ancak 105MB kadar bir şey buldu onu da silip süpürdü sorun çıkarmadan.

Kullanıcı klasörünün içerisinde gizli klasörleri göster yapın ve hepsinin tek tek özelliklerinden kaç GB olduklarına bakın, sonrasında buradan bilgilendirin bizi. Not: Kullanıcı klasöründen kastım c:/users/kullanıcı adınız.

Oyun yüklüyse hikayeli olanları HDD'ye taşıyın.
Oyun yüklenecek bir bilgisayar değil,sadece 32GB bir SSD'ye sahip piyasadaki en uygun fiyatlı 2si1 arada laptoplardan biri.Ancak yukarıdaki arkadaşın dediği gibi virüs gibi bir durum varsa sıkıntı çünkü çok eksi fotoğraflar barından harici HDDmi sayısız kez dosya aktarımı için o laptopla kullanmıştım.Ve o fotoğrafları kaybetmek gibi bir lüksüm yok.
Kullanıcı klasörünün içerisinde gizli klasörleri göster yapın ve hepsinin tek tek özelliklerinden kaç GB olduklarına bakın, sonrasında buradan bilgilendirin bizi. Not: Kullanıcı klasöründen kastım c:/users/kullanıcı adınız.
Hemen yapıp geliyorum.
Evet,masaüstü klasörüm diskimde 599GB alan kaplıyor.Diskin 32GB olması dışında hiçbir sorun yok.

Oyun yüklenecek bir bilgisayar değil,sadece 32GB bir SSD'ye sahip piyasadaki en uygun fiyatlı 2si1 arada laptoplardan biri.Ancak yukarıdaki arkadaşın dediği gibi virüs gibi bir durum varsa sıkıntı çünkü çok eksi fotoğraflar barından harici HDDmi sayısız kez dosya aktarımı için o laptopla kullanmıştım.Ve o fotoğrafları kaybetmek gibi bir lüksüm yok.

Hemen yapıp geliyorum.

Evet,masaüstü klasörüm diskimde 599GB alan kaplıyor.Diskin 32GB olması dışında hiçbir sorun yok.

Masaüstündeki dosyaların özelliklerine bakabilir misiniz peki?

Masaüstündeki dosyaların özelliklerine bakabilir misiniz peki?
Evet az önce masaüstünde 600GB yer kaplayan klasörü buldum.İçinde android bir telefondan çıkma videolar var(whatsapp videoları güvenli olduklarından eminim).Videoların hepsi corrupted idi.Hiç biri açılmıyordu.Bende sorunu silerek çözdüm gibi görünüyor.Yardımlarınız için çok teşekkürler.

Evet az önce masaüstünde 600GB yer kaplayan klasörü buldum. İçinde Android bir telefondan çıkma videolar var(WhatsApp videoları güvenli olduklarından eminim).Videoların hepsi corrupted idi. Hiçbiri açılmıyordu. Bende sorunu silerek çözdüm gibi görünüyor. Yardımlarınız için çok teşekkürler.

Rica ederim, iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı